Duben 2011

ChrisBrownMusic na FaceBooku!

30. dubna 2011 v 23:27 News
Staňte se našimi fanoušky na FaceBooku, novinky ohledně Breezyho se k vám tak dostanou ještě dřív! Odkaz ZDE!

Joe Jonas: "Chris Brown je neuvěřitelně talentovaný týpek", společná píseň se jmenuje "See No More"

30. dubna 2011 v 23:23 News
"Napsali jsme píseň "See No More", prozradil Joe Jonas pořadu MTV News v úterý večer na Us Weekly Hot Hollywood Style issue party. "Bude to na mém albu a pořád to tak trochu měníme. Všichni se teď snažíme najít ty správné singly. Ale byla to obrovská zkušenost. Chris je neuvěřitelně talentovaný týpek."

Joe se také svěřil, že spolupracovat s C.Breezym byla skvělá zábava. "Má snad tisíce skladeb," říká Jonas. "Skoro pořád je ve studiu a práce s ním je opravdu zážitek. Šlo nám to spolu skvěle a bylo to cítit i na atmosféře ve studiu. Pohodička, prostě dva muzikanti, co spolu píšou."

Zatím není známo žádné oficiální datum vydání Joeova debutového alba, ale už je hotové! Těšíte se na jejich společný track?Vystoupení Chrise Browna a Justina Biebera s "Look At Me Now" v Sydney

30. dubna 2011 v 23:10 News
Přesně jak se předpovídalo, tak se také stalo! Breezy se objevil na jednom jevišti spolu s Bieberem v Sydney, Austrálii ve čtvrtek (28. dubna), kde předvedli Chrisův singl "Look At Me Now". Justin převzal verzi Busta Rhymese a vedl si poměrně dobře. Ostatně si to už natrénoval při vystoupení v Izraeli.

VIDEO: F.A.M.E. Tour v Adelaide, Austrálie - vystoupení!

21. dubna 2011 v 18:20 News
Say It With Me/ I Can Transform Ya/ Wall To Wall


She Ain't You


Yeah 3x


With You


Beautiful People (part 1)


Beautiful People (part 2)

Chris Brown Music na FaceBooku!

20. dubna 2011 v 10:12 News
Staňte se našimi fanoušky na FaceBooku, novinky ohledně Breezyho se k vám tak dostanou ještě dřív! Odkaz ZDE!


F.A.M.E. - zlatá deska v USA!

18. dubna 2011 v 22:21 News
Album F.A.M.E. získalo ocenění "zlaté" jen tři týdny od svého vydání! Obsahuje už tři No. 1 singly a je třetí nejprodávanější album roku. Chris také útočí na hudebn žebříčky svým dalším hitem z toho nosiče, a sice skladou "She Ain't You", která už stihla sklidit první úspěchy. Track byl na prvním místě v přidávanosti na Urban Mainstream a po dva týdny v řadě, spolu s nejlepšími pěti dalšími výherci. Tento týden by se měla skladba objevit v rádiích v USA.NEW MUSIC: Chris Brown - "She Can Get It"

18. dubna 2011 v 22:15 Music
Objevila se nová píseň, která se nevešla na album F.A.M.E. Nejsem si jistý proč, ale je tu možnost, že se objeví na chystaném albu "Fortune". Track produkoval Kevin McCall.


Chris Brown a M.I.A. ve studiu

17. dubna 2011 v 0:13 News
Je to jen chvíle, co se na hudební scéně objevila M.I.A., ale podle Twitteru hudebního producenta Polow Da Dona tato britská rapperka/ zpěvačka v těchto dnech nahrává ve studiu s Chrisem Brownem.

"In the lab with the great @ChrisBrown THE LAB WIT THE GREAT @chrisbrown and the incredible @_M_I_A_ Thank you, Dear Lord!" Polow wrote. "I've waited on this moment my whole career!!!! It's happening. Magic is upon us. Let's go!!!!"

CB zprávu následně potvrdil na svém webu, napsal " Was in the studio with the incredible M.I.A. and Polow!! Amazing artist! Real talent." Datum vydání ani název této skladby zůstává prozatím tajemstvím.
"My Last" - Breezyho freestyle verze

12. dubna 2011 v 20:53 Music


Joe Jonas a Chris Brown spolupracují na novém songu - bude to velký hit?

11. dubna 2011 v 22:27 News
Joe Jonas a Chris Brown patří v těchto dnech k největším hudebním hvězdám a tak se dá očekávat, že z jejich spolupráce by mohl vzniknout velký hit! Fotografie se objevila na Twitteru producenta Hit-Boy, který na singlu pravděpodobně také pracuje. Píseň by se mohla objevit na novém Joeově sólovém albu, které se chystá.

Chrisův freestyle dance na píseň "Oh My Love"

9. dubna 2011 v 22:21 News


"Spend It All" (18+) - nahrávka pro strip bary

7. dubna 2011 v 20:47 Music


"She Ain't You" videoklip in work!

7. dubna 2011 v 20:36 News
Videoklip k písni "She Ain't You" z nového alba F.A.M.E. můžeme pravděpodobně čekat v nejbližší době. Sám Breezy přišel s touto informací na svém Twitteru.