Červenec 2011

"I Love Her" ponechána na Fortune

31. července 2011 v 18:14 News
Chris se nakonec rozhodl, že píseň I Love Her (Open Road), která nedávno unikla na internet, bude na novém albu Fortune.

"Doufám, že se fanouškům "OPEN ROAD" líbí! Nechávám jí na Fortune" Jenom do ní přidám pár věcí a zmixujeme to! Love you"

Dále zpěvák zveřejnil cover (obal) nadcházejícího hip hopového mixtapu "Boy in Detention", který vytvořila Mina Kwon. Mixtape vychází 5. srpna!NEW MUSIC VIDEO: Chris Brown - "All About You"

30. července 2011 v 12:12 Music


Je to oficiální! Chris Brown vystoupí na 2011 VIDEO MUSIC AWARDS!

29. července 2011 v 22:33 News
Chris Brown, Adele a Lil Wayne byli oznámení, jako vystupující na letošních Video Music Awards, které se budou vysílat živě z Nokia Theatre v Los Angeles 28. srpna 2011 od 21:00 ET.

Chrisovo vyjádření:
"Mám hroznou radost ze svých nominací a taky z návratu na pódium VMA. Pro svoje úžasné fanoušky připravuji speciální vystoupení."NEW MUSIC: Chris Brown - "I Love Her"

27. července 2011 v 13:47 Music
Chris Brown si na novém tracku "I Love Her" vylévá srdce. Tato píseň se možná objeví na jeho dalším albu "Fortune". Zvuky píšťal, které v této písni slyšíte pocházejí z hlavní písně k filmu Titanic. Zpěvák zde zpívá o tom, jak lituje konce svého předešlého vztahu. "A já se cítím tak špatně, protože ty bys mi tohle neprovedla, ale já vím, co je tvoje slabost," zpívá.

"Pokud na internet neunikne celá verze této písně, tak se objeví na "Fortune!" napsal Chris. "Mám tolik písniček, které jsem nahrál, a podle mě jsou úžasnýýýý! Jenom vážně doufám, že lidé ocení rozmanitost alba Fortune!"
Chris Brown: Nike Real Run Tournament

26. července 2011 v 20:23 News
Chris Brown na basketbalovém hřišti u příležitosti Nike Real Run Tournament. Vše se odehrávalo v Inglewood High School v Los Angeles v pondělí (25. července).

22-letý umělec byl pouze jednou z mnoha celebrit, které se události zúčastnily.

"Dneska se chystám hrát s kámošem Lebronem v Nike real run ournament v inglewood highschool!! Bude to šílený!" napsal Chris na Twitter před samotnou hrou. Později poděkoval fanouškům, kteří přišli!


"Next 2 You" i na MTV CZ!

24. července 2011 v 23:22 News
Ano je tomu tak. Duet CB a Justina Biebera "Next 2 You" je v pořadu MTV Wishlist na českém MTV. Tak hlasujte a dostaňte jí, co nejvýš! Hlasovat můžeš ZDE!
ChrisBrownMusic na Facebooku!

24. července 2011 v 16:25 News
Přidejte si naší stránku na Facebooku a nejnovější informace, fotky a videa týkající se Chrise se k Vám dostanou ihned!Chris Brown dominuje R&B/Hip-Hop hudebnímu žebříčku!

23. července 2011 v 19:53 News
Chris Brown míří do hudebního světa se třemi novými písněmi. Hostuje na "Body to Body" od Ace Hooda, "Pot of Gold" od Game a jeho vlastní "Wet the Bed", kde hostuje raper Ludacris.

Všechny zmíněné tracky debutovaly lehce pod 50 místem. "Body to Body" se umístilo na 73. místě, nový singl od rapera Game "Pot of Gold" na 75. místě a Breezyho "Wet the Bed" si drží 89 pozici. Chris tak má hned sedm zářezů v R&B/Hip-Hop hudebním žebříčku.

Breezy je teprve třetím umělcem, který má současně v hitparádě tři songy. Gucci Mane a Lil Wayne debutovali s třemi skladbami v týdnu od 27. června 2009 a 10. října 2009.Terorizuje Chris své sousedy?

23. července 2011 v 12:34 News
Nedávno si sousedi Chrise Browna novinám stěžovali na údajný neustálý teror ze zpěvákovi strany a nebylo tomu poprvé. Podle serveru TMZ ho jeho sousedi nazývají noční můrou, protože z jeho bytu je neustále slyšet hlasitá hudba, své psy pouští na chodbách a svá auta parkuje na místech pro handicapované.

Chrisův právník Mark Geragos TMZ řekl, že tato parkovací místa patří Chrisovi, ale majitel mu nikdy nesdělil, že jsou to místa původně určená pro zdravotně postižené.

Sám Brown k tomu na Twitteru napsal: "Tak já tedy uvedu věci na pravou míru. Můj soused vyrývá moje jméno do našeho výtahu, abych vypadal jako nějaký 22-letý parchant. Moje parkovací místa v baráku, která mi byla přidělena, když jsem si tento byt koupil, jsou přetřena na místa pro handicapované a nejsou tam žádné dopravní značky, k tomu určené. Člověk by měl mít možnost žít ve svém vlastním bytě! Já sám jsem málokdy doma, takže všechny tyto příběhy a obvinění jsou fakt dětinská! Můj soused taky každý den volá odtahovou službu, takže denně obdržím pokutu na 360 dolarů za každé ze svých aut. (každý den). Ale nebojte se, budu hodný malý chlapeček! Vždycky jsou tu tři verze příběhu, moje, tvoje a pravda!"


t-music chart: "Next 2 You" na 3. místě!

23. července 2011 v 11:59 News
Hned v prvním týdnu po nasazení do t-music chart hitparády se tato skladba Breezyho a Justina Biebera dostala na 3. místo! Tak nezapomeňte dál hlasovat, každý den můžete poslat jeden hlas!

Skladba "Next 2 You" nasazena jako novinka v t-music chart!

21. července 2011 v 19:36 News
Hlasovat pro tento track můžete ZDE!Chris Brown oznámil práci na Hip-hop mixtapu!

21. července 2011 v 11:22 News
Včera (20. července) se Chris Brown rozhodl, že posune svůj "real hip hop shit" do dalšího levelu, když na Twitteru oznámil, že bude brzy vydávat nový mixtape, který bude jen a pouze rap.


"Nový hip hop mixtape nazvaný BOY IN DETENTION již brzy!" napsal Chris na Twitteru.


Následně pokračoval "A lidi ... Ano, jsem zpěvák, takže pokud tento mixtape nesplní Vaše hip-hopová očekávání, tak ho prostě neposlouchejte.."

Chris Brown nominován ve dvou kategoriích na MTV Video Music Awards 2011!

21. července 2011 v 11:10 News
Nejlepší spolupráce - HLASUJ TEĎ!

Nejlepší Hip-hop video - HLASUJ TEĎ!FOTO: Justin Bieber se sešel s Chrisem Brownem!

19. července 2011 v 22:54 News
Justin Bieber a Chris Brown se sešli v Los Angeles, Kalifornii 18. července 2011. Oba dva umělci se spolu následně zavřeli do nahrávacího studia, kde pracují na několika dalších společných tracích.

1