Srpen 2011

Divák Brownovi vrátil hodinky za 22,000$!

31. srpna 2011 v 21:27 News
Chris Brown si pomyslel, že jeho diamantové hodinky v hodnotě 22,000$ jsou navždy ztraceny, když je omylem hodil mezi diváky na MTV VMAs ... ale naštěstí pro něj, se mýlil.

Podle serveru TMZ Brownovy se hodinky - zlaté "Rolexky" posázené diamanty - zpěvákovi na ruce uvolnily a on se proto rozhodl, že si je sundá a odhodí na bezpečné místo ... to vše během svého tanečního vystoupení.

Brown však minul svůj cíl a hodinky skončily v davu přihlížejících fanoušků.

Po vystoupení se vydal Brownův bodyguard přímo na místo mezi diváky a zeptal se, jestli někdo z nich hodinky nenašel - aniž by čekal, že se někdo přizná ... ale k jeho překvapení byly hodinky v rukou poctivého člověka, který je vrátil původnímu majiteli.

Zdroj blízký Brownovi řekl TMZ, že Chris bohužel neměl šanci se s dotyčným potkat, ale je velmi vděčný za to, jak se zachoval.FOTO: Oběd s Bow Wowem!

31. srpna 2011 v 1:23 News
V pondělí 29. srpna si zpěvák vyšel s několika přáteli na oběd v západním Hollywoodu.

22-letého zpěváka doprovázel raper Bow Wow a kamarádka.

V pondělí také Brown obdržel vzkaz od herečky Lindsay Lohan, která se ho prostřednictvím Twitteru zeptala, jestli se chce sejít.

Lindsay také na svůj Twitter napsala, pochvalu na Brownovu adresu, za jeho jeho vystoupení na MTV VMAs 2011.

Chris se chystá na své další turné, tentokrát po USA. "Jdu na to!!" napsal na Twitteru.
Chris Brown se na VMAs vznášel a tančil na Nirvanu!

30. srpna 2011 v 22:28 News
Zářivá, třpytivá světla nadesignovaná do světelného oblouku a Chris Brown na jevišti nedělních Video Music Awards.

Oblečen do bílého společenského obleku umělec pomalými kroky nakráčel na pódium a jakmile se zastavil ve středu taneční plochy, obklopily ho tanečnice se sukněmi. Začne hrát Brownův hit "Yeah 3x" a zpěvák nás zahlcuje otočkami a tancem, zatímco Kanye West se zvedá ze sedačky a potleskem Chrise povzbuzuje.

Na rozjetém pódiu se pak ke zpěvákovi připojují tanečníci v obleku. Následně se přesunul do roku 1993 - klasika od Wu-Tang Clanu "Protect Ya Neck" začíná hrát, následně tančí do tradičních hip hopových beatů 90. let

Poté se náhle nacházíme v roce 1991 a začne hrát píseň, kterou by nikdo u Breezyho nečekal - "Teen Spirit" od Nirvany. Jeden z Brownových tanečníků v té chvíli, za zvuku rockové klasiky, skáče vysoko do vzduchu pomocí trampolíny.

Následně se Brown vrací zpět do přítomnosti trackem "Beautiful People". Celá scéna dostává nový rozměr a Brown letí do vzduchu nad diváky pomocí neviditelných lan, ke kterým je připevněn. Přistává na druhém pódiu a dav šílí.

Jakmile přistane, pokračuje v tanci se svými tanečními kolegy za zvuku jeho posledního tanečního hitu. Poté vedle něj přistávají další dva tanečníci a připojují se k tanci.

Pak se Brown dostává zpátky do vzduchu a ve scéně připomínající Matrix dělá ve vzduchu zpětná salta a další akrobatické kousky. Pokaždé, když se vznese do vzduchu, tak opět dělá různá salta.

Ačkoliv obdržel dvě nominace za song "Look at Me Now" s Lil Waynem a Busta Rhymesem, vystoupil sám.VIDEO: Vystoupení Chrise Browna na 2011 MTV VMAs!

30. srpna 2011 v 11:35 Music
Chris Brown se svezl v driftujícím kamiónu!

24. srpna 2011 v 14:30 News
Chris měl příležitost se svézt s profesionálním kaskadérským jezdcem Mikem Ryanem v kamiónu. Breezy v Las Vegas totiž natáčel svůj nový videoklip k písni "Yoko" (feat. Wizz Khalifa, Big K.R.I.T. a Berner). Zpěvák s sebou vzal i své vlastní "hračky": Lamborghini, Viper, Range Rover a Dodge Challenger. Sleduj video pod článkem.FOTO: Reebook Classics Party se Swizz Beatzem!

24. srpna 2011 v 0:05 News
Chris Brown bez trička během vystoupení na Reebok Classics party (pondělí, 22. srpna) v Las Vegas.

22-letý umělec vystupoval spolu se Swizz Beatzem.

Nedávno Chris také na Twitteru zpochybňoval drby ohledně incidentu v jednom klubu, který navštívil minulou noc. "Cokoliv si vymyslí je obrovská lež. Vyhazovači před vchodem vyšilovali kvůli požadavkům ohledně oblečení," napsal na Twitter. "Řekl jsem svoje, takže všichni ignoranti, nezkoušejte přijít s nějakou homofobní story nebo skandální shit story!"EXKLUZIVNĚ: Chrisovův rap na songu od Gucci Mane!

20. srpna 2011 v 23:27 News
Pouze pro své fanoušky Chris pořídil videozáznam svého rapu na nové písni od Gucci Mane. Co myslíte, bude to další hit?


Nové info o americké F.A.M.E. Tour

18. srpna 2011 v 19:08 News
Chris Brown konečně zveřejnil všechny časy a místa pro jeho 2011 F.A.M.E. Tour, která odstartuje 12. září v Torontu. Nejnovější informací je, že s sebou na tuto tour nebere pouze Kelly Rowland, ale i rapery T-Paina a Tygu!

Podle Billboard.com Chris řekl:

"Tahle tour mi dovolí hudebně kreslit," řekl ve svém prohlášení Brown. "Chci svým fanouškům přinést plno energie a nadšení. Bude to dobrá show."

Předprodej by měl začít 12. září (pátek) v 10 hodin dopoledne.Uvnitř spolupráce Justina Biebera s Davidem Bannerem a Chrisem Brownem

16. srpna 2011 v 17:12 News
Jedna z nejpovedenějších spoluprací tohoto roku - Justin Bieber, rapper/producent David Banner a Chris Brown - a všechno vzniklo naprostou náhodou.

"Pracoval jsem na Chrisově albumu a jenom tak náhodou zašel do studia, abych si ověřil, že všechno probíhá podle plánu," řekl Banner Rolling Stone. "Hned při vstupu do studia jsem viděl Justina a Chrise, kteří už tu seděli a řekli, "Hey, David Banner nám může udělat beat!"

Banner - producent, který stojí za tracky jako "La La" od Lil Wayna a "Rubberband Man" od T.I. - stojí za peckou "Ladies Love Me" z Brownova nového mixtapu Boy In Detention, který se objevil na internetu 5. srpna. Trio singl nahrálo v studiu v Los Angeles a Banner připouští, že Bieberův kousek před mikrofonem ho skutečně zaujal.

Bieber odhalil svoje rapové schopnosti již minulý rok, když se na YouTube objevil jeho klip, kde rapuje pod Shawty Manem. Fanoušci následně ale zjistili, že Bieberovy rýmy se až nápadně podobaly jinému kanadskému umělci, Torey Lanezovi.

"Lidé se ho pokoušeli všelijak poškodit, ale všechno to bylo z jeho tvorby. Tyhle kluci dřou desetkrát tvrději, než si lidé myslí," říká Banner.

Další překvapení z tohoto nahrávání: neobvyklá souhra mezi Bieberem a Brownem.

"Doufám, že lidé skutečně cítí to přátelství mezi Justinem a Chrisem na tomto tracku, říká Banner. "Můžete skutečně říct, že ty dva se hledali."

Kromě práce na "Ladies Love Me" a nových písních pro nové Bieberovo album, Banner také stál za písní "Crazy", která je na Boy In Detention. Další výtvory uslyšíme na Brownově novém albu. "Chris se posouvá do úplně jiného levelu. V klubu už dnes jen sotva uslyšíte opravdovou R&B nahrávku, pokud to nezní alespoň trochu jako rap. Chris do klubů rozhodně vrátí skutečný zpěv."

Tinie Tempah chce Chrise Browna na svém novém albu

16. srpna 2011 v 12:01 News
Tinie Tempah se pokouší na své druhé album dostat taková jména, jako jsou Adele, Chris Brown nebo Usher.

"Written in the Stars" rapper momentálně pracuje na nových písních a doufá v spolupráci s několika americkými hudebními hvězdami. Tinie řekl, že hodně jeho hudebních kolaborací se domlouvá na velkých hudebních akcích. Jako se tomu například stalo nedávno v Chicagu, kde vystupoval.

Tinie řekl pro RollingStone.com: "Rád potkávám ostatní umělce na těchto typech akcí, protože se tu každý jen dobře baví, popíjí a kouří. Podle mě to rozhodně lidi dává dohromady." Ohledně jeho spolupráce s Adele řekl, že by to bylo absolutně neuvěřitelné, ale všechno je to o tom, aby vznikla ta správná nahrávka. Tinie, 22, byl také v hudebních námluvách s Usherem a Neptunes producentem Pharrellem Williamsem.

V neposlední řadě také s irskou hudební skupinou The Script. Řekl, "Pharrel Wiliams má opravdu úžasné věci. S Usherem jsem o spolupráci mluvil poměrně hodně, takže uvidíme."
"Boy in Detention" je venku!

5. srpna 2011 v 6:03 News
Nový hip hopový mixtape Chrise Browna, který vyšel doslova před několika vteřinami, můžete stahovat ZDE!