Září 2011

Chris Brown a J. Cole v "utajení"!

29. září 2011 v 18:19 News


J. Cole je tento týden na roztrhání poté, co vydal svoje debutové album "Cole World: The Sideline Story". Nepřipouští si však případnou euforii, která by mohla v takové situaci na umělce přijít. Nováček Cole měl také šanci spolupracovat se jmény jako Jay-Z, Missy Elliott a Trey Songz. Fanoušci by však neměli očekávat výsledky všech těchto spoluprácí na již zmíněném raperově debutu a může za to Dj Drama.FOTO: F.A.M.E. Tour v St. Louis! (24. září 2011)

27. září 2011 v 13:24 News
Brownův osmý F.A.M.E. Tour koncert proběhl v sobotu večer v St. Louis!Nová skladba od Fat Joa a Chrise Browna "Another Round" je bomba

27. září 2011 v 13:21 News
Připravte se na pořádnou pecku v režii Fat Joa a Chrise Browna v několika týdnech! Raper řekl pro MTV News, že bude lehce sexy a track, který se jmenuje "Another Round" bude fakt nářez! Název nového Joeova alba, nebo datum vydání není dosud známo.FOTO: Chris Brown a jeho tým se převlékli do Power Rangers!

27. září 2011 v 13:09 News


Zdá se, že Halloween tentokrát dorazil dříve, než obvykle! Chris Brown, jeho nejlepší kamarád Mijo (nalevo) a dva tanečníci z F.A.M.E. Tour pózují s fanoušky uvnitř jednoho obchodu v kostýmech Power Rangers (Strážci Vesmíru).

David Banner: "Fortune přitáhne lidi zpátky do klubů!"

27. září 2011 v 13:05 News

Rapper David Banner, který s Chrisem poprvé spolupracoval v roce 2008 na písni "Get Like Me", mluvil se serverem NeonLimeLight.com o tom, co očekává od nového Brownova alba, "Fortune".


"Jediný, co chci říct je, že Chris Brown vyrostl!"

"Chris je jeden z mála umělců, kteří se podle mě nejvíce naučili sami od sebe, než ode mě. Prostě, sám svojí práci nejlépe rozumí, svojí kariéře, kam chce směřovat a taky jak má jeho hlas znít."


VIDEO: Chris Brown upadl při vystoupení v Indianapolis!

26. září 2011 v 21:09 News
Chris Brown zažil to, co časem potká skoro každého vystupujícího, uklouzl a následně spadl při svém koncertě v Indianapolis. Mladá hvězda roztancovávala dav fanoušků při písni "Beautiful People" v rámci svého F.A.M.E. Tour.

Zpěvák se však zachoval jako skutečný profesionál a bez sebemenšího náznaku pokračoval ve vystoupení, jako by se nic nestalo. Breezyho pád můžete vidět na videu v čase 3:08.

FOTO&VIDEO: Koncert v Cincinnati!

25. září 2011 v 10:10 News
21. září proběhl další z F.A.M.E. Tour koncertů a tentokrát se přesouváme do Cincinnati v Ohiu.
Bow Wow se připojuje k F.A.M.E. Tour!

24. září 2011 v 22:16 News
Bow Wow balí svoje kufry a míří směr F.A.M.E. Tour, kde se připojí k Chrisu Brownovi! Cash Money raper oznámil, že se k turné připojí začátkem října. Jen pro připomenutí, dalšími účinkujícími na této sérii koncertů jsou Kelly Rowland, T-Pain a Tyga. Chris a Bow spolu již koncertovali a to v roce 2008 v rámciUp Close & Personal Tour.

"Bude to sranda. S Breezym jsme jako bráchové. Naši fanoušci to vědí." řekl Bow Wow. "Je to prostě neuvěřitelná energie, když spolu stojíme na jednom pódiu. Fanoušci vědí, co mohou očekávat - tu nejlepší show ze všech."

Bow Wow vypustí své osmé studiové album "Underrated" 8. prosince a Chrise zde uslyšíme v písni "Ain't Thinkin' 'Bout You". Později na pozdim Bow Wow absolvuje tour po Japonsku.

VIDEO: Tyga a jeho video deník - 2. díl!

22. září 2011 v 19:55 News
Je tu další díl video deníku rapera Tygy, kde můžete opět zahlédnout i Chrise Browna. Breezy je zde zachycen po boku Ace Hooda, Kevina McCalla a Tygy při natáčení dosud neznámého videoklipu, takže se máme na co těšit!
DJ Drama oznámil spolupráci s Chrisem Brownem a J. Colem!

19. září 2011 v 21:12 News
Známý producent DJ Drama před několika minutami oznámil na svém Twitteru, že Chris Brown a J. Cole spolu s ním spolupracovali na novém tracku, který bude pravděpodobně zveřejněn v průběhu několika příštích týdnů.


Pro ty z Vás, kterým jméno "J. Cole" nic neříká, jedná se o vůbec prvního rappera, který podepsal Jay-Zho labelu Roc Nation a příští týden se chystá vypustit své debutové album.