Listopad 2011

FOTO: Karrueche Tran spěchá do Chrisova Lamba!

29. listopadu 2011 v 18:45 News
Minulý týden vzal Chris svojí přítelkyni nakupovat do západního Hollywoodu.
FOTO: Chris spatřen v LA! (22. listopadu 2011)

29. listopadu 2011 v 18:36 News
Dva dny poté, co vystupoval na American Music Awards 2011, byl Chris Brown spatřen při nakupování v Los Angeles s několika přáteli.
F.A.M.E. je album roku!

28. listopadu 2011 v 19:05 News
Zatím poslední Chrisovo album "F.A.M.E." vyhrálo kategorii "Album roku" v 2011 Soul Train Awards. Bohužel, v žádné z dalších kategorií, ve kterých byl zpěvák nominován, vítězství nezískal.

F.A.M.E. Tour míří do Dubaje!

26. listopadu 2011 v 13:58 News
R&B zpěvák, skladatel, tanečník a herec Chris Brown vystoupí 9. prosince před svými fanoušky na Blízkém východě, protože vůbec poprvé bude živě vystupovat se svojí F.A.M.E. Tour v Dubaji.

Organizátor 321-Events slíbil úžasnou show, kde tato globální hudební ikona předvede několik skladeb z alba F.A.M.E. a mnoho dalších singlů z jeho předchozích alb.

Zoha Beig, ředitel 321-Events, řekl: "Chris Brown je jedním z nejúchvatnějších umělců, co se živých vystoupení týče. Úzce spolupracujeme s jeho produkcí, abychom tento koncert v Dubaji udělali nezapomenutelným zážitkem. Jsme zahlceni reakcemi od jeho fanoušků z celého Blízkého východu a očekáváme, že bude vyprodáno."

Natáčení videoklipu k singlu "Strip" již zítra!

24. listopadu 2011 v 22:52 News
Jelikož si Chris dal dočasnou přestávku od Twitteru, musíme hledat informace u ostatních lidí, kteří se pohybují v jeho okolí. Dnešním vodítkem bude příspěvek zpěváka, rapera, skladatele a producenta Kevina "K-MAC" McCalla, ze kterého můžeme zjistit, že videoklip k 1. singlu z Chrisova připravovaného alba FORTUNE, "Strip", se bude natáčet již zítra!

K-MAC doslova napsal:

"Člověče, měl bych být ready na zítřejší video @focefitnessinc zrovna v posilovně odrovnal moje břicho a bicepsy. Čas na STRIP"

FOTO: Chris Brown na AMA 2011!

22. listopadu 2011 v 15:42 News


Na letošních American Music Awards bohužel Chris žádnou z nominací ve vítězství neproměnil, ale jeho vystoupení stálo opravdu za to. Fotografií z večera je opravdu mnoho a nechce se mi je sem všechny vkládat. Podívejte se na ně zde!Exkluzivní producent AMA mluví na téma Chris Brown!

20. listopadu 2011 v 13:45 News
Exkluzivní producent American Music Awards Larry Klein hovořil o Chrisi Brownovi.

"Mám Chrise hodně rád a vážím si jeho kreativity. Strašně jsem chtěl, aby se tento rok naší show zúčastnil a udělal jsem pro to opravdu hodně. Samozřejmě, že nikdo nemůže schvalovat to, co se stalo před několika lety - byla to hrozná věc - ale každý si zaslouží druhou šanci a tenhle chlap má za sebou skvělý rok, po hudební stránce." - Larry Klein


FOTO: Chrisova svačinka v nahrávacím studiu!

17. listopadu 2011 v 22:10 News
Máme tu ještě jednu fotku z Chrisova nahrávání v Chicagu, kde vypomáhal zpěvačce Kid Sister a producentu Will.i.amovi v práci na zpěvaččiném novém EP, které vyjde na konci listopadu.