Prosinec 2011

Chris Brown: "Žádné rozhovory v roce 2012!"

30. prosince 2011 v 17:58 News
Podle Hot1063.com řekla Chrisova manažerka, že zpěvák v příštím roce neposkytne žádné interview, místo toho se bude plně soustředit na vystupování a nahrávání ....".


A pokračuje dále, "Nechceme být k někomu jakkoliv zlí, sobečtí nebo nezdvořilí. Pokud si lidé mají udělat nějaký názor, ať tak dělají na základě jeho talentu."

Chris Brown se zúčastní udílení cen Grammy!

29. prosince 2011 v 12:22 News
Chris Brown plánuje svůj triumfální návrat na udílení Grammy Awards v Los Angeles, které proběhne 11. února 2012. Brown je nominován celkem na tři ceny Grammy - Nejlepší R&B Album, Nejlepší Rapové Vystoupení a Nejlepší Rapová Píseň.

T-Pain: "Můj vztah s Chrisem Brownem je lepší, než s kýmkoliv jiným."

29. prosince 2011 v 0:19 News
Rapper T-Pain mluvil s Rap-Up TV zcela otevřeně o tom, jak vychází s Chrisem Brownem a zpěvačkou Ke$hou a na adresu obou umělců nezaznělo nic, než pozitiva. Ve videu také odhalil jedno tajemství ...


Fanynka z Richmondu potkala Chrise a jeho přítelkyni (fotka + dopis)

27. prosince 2011 v 23:12 News
Fanynka Chrise Browna nedávno narazila na samotného zpěváka a jeho přítelkyni Karrueche, když nakupovali v obchodním centru Short Pump v Richmondu a podělila se o svůj zážitek.

"International Love" v T-music Chart!

27. prosince 2011 v 0:41 News
Hlasujte pro Pitbullův a Breezyho singl "International Love" v T-music Chart! Odkaz ZDE!

FOTO: Chris Brown na Štědrý večer v nových Jordan teniskách!

26. prosince 2011 v 23:49 News
Breezy byl spatřen (na fotkách bez Karrueche, ale byla zde s ním), jak míří do Grove v Hollywoodu (v sobotu, 24.12.2011). Všimněte si jeho nových retro tenisek, Jordan Concords 11's. Uvnitř naleznete fotky + jedna extra fotka již v samotném obchodě, se dvěma fanoušky!50 Cent a Chris Brown září ve společné skladbě!

25. prosince 2011 v 15:53 News
50 Cent a Chris Brown se Vám chystají odrovnat reprobedny. Obě dvě superstars nahráli první společnou skladbu. Nahrávka, pojmenovaná "Lighters", vznikla v produkci DJ z Los Angeles, Felli Fela. "Zrovna jsem dokončil novou nahrávku 50 Centa s Chrisem Brownem," odhalil DJ serveru Rap-Up.com. "Píseň měla být původně moje. Produkoval jsem to já a o napsání se postaral Chris Brown. Zpívá refrén a má zde i vlastní sloku."

Busta Rhymes a Chris Brown: Bratrská láska?

22. prosince 2011 v 20:34 News
Mohla by chemie mezi Busta Rhymesem a Chrisem Brownem být dlouhodobou záležitostí? Tato dvojice, spolu s Lil Waynem a Dungeon Dragon, v tomto roce vévodila rozhlasovému a televiznímu vysílání se společným singlem "Look At Me Now", a nyní doufají v podobný výsledek s novým trackem od Busty, který nese název "Why Stop Now".


Souhrn Breezyho roku 2011!

21. prosince 2011 v 23:20 News
CHRIS BROWN VYPOUŠTÍ "LOOK AT ME NOW"
1. února vychází první singl ze čtvrté desky F.A.M.E., nazvaný "Look At Me Now". Na této nahrávce posluchači nenajdou žádný zpěv, místo toho Breezy v refrénu a také ve své sloce vypouští z úst dvojsmyslný a hbitý rap po boku Busta Rhymese a Lil Wayna. Píseň se vyšplhala až na 6. místo v "Billboard Hot 100" a získala triple platinovou desku.
Chris Brown mluví o režírování videa pro Wala a Big Seana!

17. prosince 2011 v 13:07 News
Mixtape a ještě k tomu nové album "Ambition", to je Waleův výsledek práce za posledních 12 měsíců. Ale všechno to není jenom o práci. Na Huntingtonské pláži v Kalifornii, kde se videoklip k "Slight Work" natáčel, si Wale, hostující Big Sean a režisér Chris Brown užívají zároveň i mnoho srandy.

Chris bude režírovat video k "Slight Work" od Wala a Big Seana!

14. prosince 2011 v 17:35 News
Chris Brown se přesouvá za kameru. R&B superstar bude režírovat videoklip k písni Wala a Big Seana "Slight Work".


22-letý zpěvák na svůj Twitter napsal, že tento klip bude spolurežírovat spolu s Godfrey Tabarezem. "I'm directing @Wale and @BigSean slight work video this week! Gonna be a Movie! Fuck wit me!!" napsal.

Natáčení je naplánováno na tento týden v Los Angeles. Singl, ke kterému se natáčí, se objevil na Waleově albu "Ambition".

Breezy již v minulosti s těmito rapery spolupracoval. Objevil se totiž na remixu k Waleovu tracku "Pretty Girls" a s Big Seanem dal zase dohromady song "My Last".

CB zakončí letoční rok moderováním novoroční párty v klubu PURE, který se nachází v Caesars Palace v Las Vegas. Lístky na tuto akci stojí $150.