Leden 2012


Chris obsadí fanoušky do videoklipu "Turn Up The Music"!

30. ledna 2012 v 14:13 | Noisy Boy |  News
Chris Brown dává, dle emailu, který byl dnes zaslán, 100 fanouškům příležitost, aby si zahráli v jeho novém videoklipu! Šanci mají všichni, kdo bydlí v Los Angeles, nebo jeho okolí.

Znění emailu:

Potřebuju ty nejvěrnější fanoušky, aby přišli v kostýmu na natáčení mého nového videoklipu! Pokud budete ve středu, 1. února, v Los Angeles a máte několik volných hodin, pošlete email
(set.cronin.intern@sonymusic.com) se svým jménem, fotografií a telefoním číslem. Pamatujte, že si podmínkou je kostým, který může být koupený, ale i vlastnoručně vyrobený. Čím bláznivější kostým bude, tím lépe! Něco ve stylu maškarního plesu. Prvních 100 lidí (kteří se mohou prokázat věkem nad 21 let) obdrží v pondělí potvrzovací e-mail, ve kterém budou všechny detaily včetně místa natáčení a času.
Pamatujte, pouze starší 21 let a nezapomeňte si vzít platný doklad, protože se bude kontrolovat u vchodu!
Takže pokud máte zájem, jděte do toho.

Zatím nebylo potvrzeno, jestli je to skutečně pravda (od Chrise nebo jeho managementu zatím žádná zmínka nedorazila), ale máme potvrzeno, že Chris bude natáčet v tento den a @sonymusic.com je oficiální emailová adresa společnosti Sony.


Videoklip k "Why Stop Now"

29. ledna 2012 v 0:11 | Noisy Boy |  News
Premiéra videoklipu k písni "Why Stop Now" od Busty Rhymese a Chrise Browna se uskuteční 30. ledna 2012!Vystoupí Chris Brown na Grammy?

28. ledna 2012 v 13:22 | Noisy Boy |  News
To, že se Chris Brown po třech letech objeví na letošních Grammy už dávno víme, ale mohl by zde i vystoupit?

V zákulisí celé akce se již povídá, že k tomu nejspíš skutečně dojde. Brown se na udílení těchto cen objeví vůbec poprvé od neslavného incidentu s tehdejší přítelkyní, zpěvačkou Rihannou, které se přihodilo v roce 2009.Další novinky okolo "Turn Up The Music" + dvě nové fotografie!

28. ledna 2012 v 13:08 | Noisy Boy |  News
  • Chris Brown bude příští středu natáčet videoklip k novému singlu "Turn Up The Music". O režii se postará Colin Tilley, který režíroval například i video k "Yeah 3x"Novinky o "Turn Up The Music"!

27. ledna 2012 v 15:37 | Noisy Boy |  News
  • Singl "Turn Up The Music" se objeví v internetovém prodeji 14.2.2012!
  • Již včera byla nová píseň oficiálně rozeslána do amerických rádií!
Rihanna a Chris Brown pařili ve stejném klubu!

25. ledna 2012 v 19:17 | Noisy Boy |  News
Lehce kontroverzní, ale nejspíš neplánovaný krok, Chris Brown a Rihanna 22. ledna navštívili stejný klub.

Tato událost tak jen podpořila spekulace, které se v poslední době v souvislosti s touto dvojicí objevily. Na druhou stranu je tu několik faktů které naznačují opak.


Ačkoliv nevíme, co přesně se v klubu dělo, The Daily Mail tvrdí, že jakmile Rihanna i Chris Brown klub opustili, spustila se na Twitteru doslova lavina tweetů, věnujících se této příhodě. Mnoho lidí však říká, že spolu bývalý pár nekomunikoval.

Možná, ale opravdu možná, je to i kvůli tomu, že Breezy zde byl se svojí přítelkyní, Karruechou Tran.

Zdroj z Chrisova okolí také říká: "Chris a Rihanna jsou pouze přátelé. Chodí s Karruechou a v žádném případě jí nepodvádí."

Podle Daily Mail, oba opouštěli klub nezávazně na sobě. Chris odcházel hlavními dveřmi, zatímco Rihanna odešla bočním vchodem a ihned naskočila do přistaveného SUV i se svým bodyguardem.

Nejspíš se tedy nestalo nic velkého, ale na druhou stranu - v klubu jsme nebyli, takže můžeme jen hádat.

Zvláštní však je, že ze všech klubů, které se v Hollywoodu nacházejí, si Chris a Rihanna vyberou Greystone Manor. Náhoda, hm?
Chris Brown se dal pro Fortune dohromady s Nasem!

20. ledna 2012 v 13:05 | Noisy Boy |  News
Nadcházející album Chrise Browna, Fortune, je na seznamu "nejočekávanějších desek roku 2012", protože s každou nově zveřejněnou informací vzbuzuje pořádný rozruch. V tomto případě tomu nebude jinak, protože Breezy v současnosti tvrdě dře ve studiu, kde píše, produkuje a také zve některé, ze svých slavných přátel, aby mu pomohli. Jedním z takových přátel je i raper Nas. "Skladba s NASEM bude na albu!!! Děláme na tom právě teď ve studiu!!! Úžasný!" napsal Breezy na Twitteru. Zároveň si také změnil profilovou fotku. Na novém obrázku je zachycen přímo s panem Jonesem ve studiu. Nas nebude jediným hostem na Fortune. "Na novém albu bude hodně skvělých spoluprací!" napsal Breezy. "Tvrdě pracuju, aby z FORTUNE bylo přesně to, co má představovat!" Album by se v obchodech mělo objevit v březnu.


Chris se připojí k Gridiron Celebrity Hoops večeru!

20. ledna 2012 v 12:50 | Noisy Boy |  News
Jak možná víte ve Spojených státech je teď hlavním tématem právě probíhající sezóna amerického fotbalu (NFL). Proč si ale nedat trochu basketbalu? Chris Brown do toho půjde také. Objeví se totiž 4. února na Hinkle Fieldhouse na Butlerově univerzitě, kde se uskuteční Gridiron Celebrity Hoops - událost, kde se setkají různí hráči NFL, boxéři, wrestleři, pouliční hráči a celebrity, aby spolu sehráli basketbalový zápas.

Kromě multi-platinového umělce Browna, se zde objeví také NFL hráč, Terrell T.O. Owens, hvězda ženské NBA, Tamika Catchings, bývalá basketbalová hvězda, Rasheed Wallace a další. V 19:00 se zde uskuteční focení s přítomnými celebritami a také podepisování, soutěže o ceny a různé hry. V neposlední řadě se také uskuteční několik hudebních vystoupení.

Nečekejte však, že mezi vystupujícími hudebníky bude i Chris Brown. "Objeví se zde, aby se zúčastnil basketbalového zápasu," říká mluvčí celého projektu, Judy Burnett. Co dalšího bude Brown v tomto městě dělat, je zatím tajemstvím. Minulý rok patřil k hlavním celebritám, které se zúčastnily Maxim Super Bowl Party.

Chris Brown má dvě nominace na 2012 NAACP Image Awards!

19. ledna 2012 v 23:13 | Noisy Boy |  News

Nominace na 2012 NAACP Image Awards byly oznámeny a Váš oblíbený R&B zpěvák, Chris Brown, získal dvě nominace! Utká se spolu s Commonem, Bruno Marsem a dalšími v kategorii "Outstanding Male Artist" a s Jennifer Hudson, Jill Scott a novopečenou matkou Beyonce v kategorii "Outstanding Album".

2012 NAACP Image Awards se budou vysílat živě 17. února na NBC. Gratulujeme a hodně štěstí, Breezy!

Jsou Rihanna a Chris Brown tajně stále spolu?

19. ledna 2012 v 15:03 | Noisy Boy |  News

Mají spolu Chris Brown a Rihanna tajný vztah? Nové zprávy říkají, že popová hvězda a mladý zpěvák spolu skoro rok tajně chodí.

Podle Us Weekly, hned několik zdrojů potvrdilo, že se tento pár spolu normálně schází a to i navzdory tomu, že Brown v současnosti chodí s modelkou Karruechou Tran. "Jsou do sebe úplně zbláznění. Nemyslím si, že to skončí dobře," říká jeden z těchto zdrojů.

Jiný člověk, který se pohybuje v okolí Chrise Browna, říká, "On a Rihanna jsou pouze přátelé ... Nikoho nepodvádí."

Na začátku ledna se Brownova manažerka vyjádřila pro server Billboard.com, že zpěvák v tomto roce nebude dělat žádné rozhovory a místo toho se bude plně soustředit na vystupování a nahrávání.