Leden 2012


Rihanna a Chris Brown nebudou na letošních Grammy spolu!

3. ledna 2012 v 22:58 News
Rihanna se nechala slyšet, že nemá problém s Chrisovou účastí na letošních Grammy, které budou uděleny příští měsíc. Dodává však, že spolu nebudou trávit čas.

Tito dva se spolu tváří v tvář nepotkali od osudné chvíle v roce 2009, která ukončila jejich vztah. I když zpěvačka nemá problém s přítomností svého bývalého přítele na této události, stále není jasné, jestli se večera zúčastní Rihanna sama.

"Rihanna je také nominována na několik Grammy a navíc nedávno vystoupila na nominačním koncertu těchto cen, takže je velká pravděpodobnost, že se objeví i na samotném slavnostním předávání," řekl zdroj serveru RadarOnline.

"Rihanna si myslí, že by se Chris letošních Grammy měl zúčastnit, pokud sám chce. Nemá absolutně žádný problém s jeho přítomností na tomto večeru. Nečekejte však, že je tu uvidíte spolu. Zpěvačka se už přes celou věc přenesla a nechce, aby se to opět rozebíralo.Budou Chris Brown a Rihanna opět spolu?

2. ledna 2012 v 19:02 | Tomas |  News
Navzdory spekulacím o možném návratu k sobě, Chris Brown a Rihanna přivítali rok 2012 odděleně. Brown slavil se svojí přítelkyní, modelkou, Karruechou Tran v Las Vegaském klubu Pure.


Téměř tři roky po jejich incidentu, který byl a stále je velmi propírán médii, Brown a Rihanna vyvolali další spekulace minulý týden na Twitteru. Ve čtvrtek Brown napsal mezi lidi, kteří ho na této sociální síťi sledují (včetně Rihanny) "Miluju tě víc, než si myslíš!". Zpěvačka brzy na to napsala na svém profilu zprávu, která zněla "Budu tě vždycky milovat #1 láska".


FOTO: Oslavy příchodu Nového roku v klubu Pure!

2. ledna 2012 v 6:42 News
Chris Brown září úsměvem na fotografiích z oslav příchodu Nového roku v Las Vegas, kterých se zpěvák zúčastnil v klubu Pure v hotelu Caesars Palace v neděli (31. prosince 2011).

22-letý bavič byl doprovázen partou přátel a také přítelkyní Karruechou Tran.

Po půlnoci Chris předvedl několik svých písní včetně "Beautiful People", "Yeah 3X" a jeho posledního singlu "Strip". Poté již se svými přáteli tancoval do časných ranních hodin.