Chris se připojí k Gridiron Celebrity Hoops večeru!

20. ledna 2012 v 12:50 | Noisy Boy |  News
Jak možná víte ve Spojených státech je teď hlavním tématem právě probíhající sezóna amerického fotbalu (NFL). Proč si ale nedat trochu basketbalu? Chris Brown do toho půjde také. Objeví se totiž 4. února na Hinkle Fieldhouse na Butlerově univerzitě, kde se uskuteční Gridiron Celebrity Hoops - událost, kde se setkají různí hráči NFL, boxéři, wrestleři, pouliční hráči a celebrity, aby spolu sehráli basketbalový zápas.

Kromě multi-platinového umělce Browna, se zde objeví také NFL hráč, Terrell T.O. Owens, hvězda ženské NBA, Tamika Catchings, bývalá basketbalová hvězda, Rasheed Wallace a další. V 19:00 se zde uskuteční focení s přítomnými celebritami a také podepisování, soutěže o ceny a různé hry. V neposlední řadě se také uskuteční několik hudebních vystoupení.

Nečekejte však, že mezi vystupujícími hudebníky bude i Chris Brown. "Objeví se zde, aby se zúčastnil basketbalového zápasu," říká mluvčí celého projektu, Judy Burnett. Co dalšího bude Brown v tomto městě dělat, je zatím tajemstvím. Minulý rok patřil k hlavním celebritám, které se zúčastnily Maxim Super Bowl Party.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama