Říjen 2012

EXKLUZIVNĚ: Chris Brown zakládá nadaci Symphonic Love!

31. října 2012 v 22:19 | Noisy Boy |  News
Chris Brown zakládá novou nadaci - The Symphonic Love Foundation - a ChrisBrownMusic.blog.cz má všechny exkluzivní informace k této dobré věci, která bude mít launch party toto pondělí (5. listopadu 2012) v Los Angeles!


23-letý umělec zakládá nadaci, která bude podporovat a tvořit umělecké programy pro mladé, to vše dohromady s veřejnou službou, respektem a vlídností. Symphonic Love věří ve schopnost lásky a umění změnit svět.

Otevírací party bude sloužit k oslavení nadace, která se bude skládat ze zástupců všech neziskových organizací, které má Breezy rád a které se k projektu připojí. Těmito organizacemi jsou HOLA (Heart of Los Angeles), Debbie Allen Dance Academy, Jenesse Center, Break the Cycle, Best Buddies, AIDS Project Los Angeles a Creative Visions Foundation.

Zůstaňte na příjmu pro více detailů ohledně launch party a Symphonic Love!


FOTO: Chrisova zastávka na čerpací stanici ... s Karrueche Tran!

23. října 2012 v 19:50 | Noisy Boy |  News

Chris Brown pokračuje ve svém milostném trojúhelníku, protože na nejnovějších fotografiích, kde má namířeno do studia, opět vidíme jeho bývalou přítelkyni Karrueche Tran. Snímky pocházejí z pondělního odpoledne (22.10.2012) v Burbank, California.

23-letý zpěvák si vzal vlastní auto a neodjížděl tak ze svého domu ve společném voze s Karrueche. Oba však zastavili na nedaleké čerpací stanici, která byla po cestě. Chrisův bodyguard Karrueche podal 20 dollarů, aby mohla zaplatit za načerpaný benzín.

Během víkendu se Chris, naopak s Rihannou, zúčastnil jedné party v Beverly Hills.

15 fotek Chrise s Karrueche Tran na čerpací stanici uvnitř článku ...

Chris Brown režíruje videoklip skupiny U.G.L.Y. !

23. října 2012 v 19:35 | Noisy Boy |  News

Chris Brown se po nějakém čase opět usadil na režisérskou stoličku. Stalo se tomu při natáčení videoklipu pro singl "Red", debutový track od U.G.L.Y. (Underneath Greatness Lies You). Rocková skupina, jejíž členy jsou Mijo, Braxton a vítězka soutěže "Miss Teen USA" Stormi Henley, je podepsána pod nahrávací společností CBE, která patří Chrisovi.

VIDEO: Chris Brown a Rihanna společně na akci Qubeey!

21. října 2012 v 18:23 | Noisy Boy |  News

Chris Brown se zúčastnil večírku, který se konal ku příležitosti spuštění služby Qubeey (komunikační platforma bez prohlížeče) včera večer v Beverly Hills. Ačkoliv většinou z pózování fotografům na červeném koberci rychle utíká, nyní udělal výjimku a zapózoval spolu se svými CBE umělci včetně Sevyn, Sabriny Antoinette a Mijo Uglyho ze skupiny UgLy.

Rihanna a Chris Brown přestanou tajit svůj vztah

15. října 2012 v 20:58 | Noisy Boy |  News
Pár, který se dal nedávno opět dohromady, ačkoliv Chris brown je stále ještě v podmínce za napadení zpěvačky z roku 2009, je připraven přestat se skrývat a zveřejní svůj opětovný vztah. Má se tomu tak stát poté, co v listopadu zpěvačka vydá svoje nové album Unapologetic.


Zdroj, který je blízko Rihanně, řekl serveru HollywoodLife.com: "V těchto dnech je skoro pořád v nahrávacím studiu, ale s Chrisem mluví téměř neustále.

"Jakmile dokončí svoje nové album, vyjdou s tím na veřejnost. Teď se musí soustředit a dát desku dohromady."

Zdroj řekl, že jakmile bude zpěvaččino nové album vydáno, tak začnou spolu s Brownem spokojeně navštěvovat všechny společenské události a nechají se společně fotografovat, navzdory špatnému vlivu na komerční stránku.

Zpěvačka je v současné době tak zaneprázdněna nahráváním ve studiu, že má sotva čas Chrise někdy vidět, kromě pár nočních schůzek.

"Myslím, že tomu tak bylo i před pár dny - Mám pocit, že v úterý (9.10.2012), ale nejsem si jistý. Určitě se viděli tento týden."

Jay-Z varoval Chrise Browna před znovuublížením Rihanně

15. října 2012 v 20:44 | Noisy Boy |  News
Je mnoho lidí, kteří nejsou nadšeni faktem, že Rihanna a Chris Brown se dali zřejmě opět dohromady. Raper Jay-Z je jedním z nich.


Podle britského plátku The Sun si Jay-Z zahrál na zpěvaččina velkého bratra. Staronový pár se před několika dny zúčastnil Jay-Zho koncertu v Barclays Center v Brooklynu a raper využil příležitosti prohodit s Brownem pár slov.

Chris Brown finančně zajistil svojí bývalou přítelkyni, aby si mohla koupit dům

11. října 2012 v 12:08 | Noisy Boy |  News
Zpěvák se s Karrueche Tran rozešel minulý týden a přiznal, že stále něco cítí ke své bývalé přítelkyni Rihanně. V zákulisí se šušká, že Brown a RiRi spolu opět tvoří pár poté, co spolu byli několikrát spatřeni.


Nyní Brown údajně poskytl Karrueche peníze, zatímco Rihanna jí dala pár rad přes telefon.

"Chris ani Rihanna pro ní nechtějí dělat věci složitejší, než už jsou, " řekl zdroj britskému deníku The Sun.

"Chris jí chce finančně zajistit, aby se měla dobře - chce, aby zůstala v jeho životě, pokud to bude možné. Rihanna Karrueche volala a mluvila zcela otevřeně. Potřebovaly si vysvětlit několik problémů. Dívky spolu mluvili skoro dvě hodiny. Rih jí zodpověděla všechny otázky a Karrueche jí sdělila, co cítí."

Rihanna a Chris se rozešli v roce 2009 poté, co Breezy svou tehdejší partnerku fyzicky napadl.

Ale Rihanna i její otec, Ronald Fenty, zpěvákovi zřejmě odpustili.

"Myslím si, že každý dělá chyby a neměly by být vyčítány do konce života. Každému by mělo být jednou odpuštěno. V Chrisovi je mnohem víc, než si celý svět myslí," řekl nedávno Ronald časopisu In Touch.

"Vím, že se vzájemně milují. Vždycky tomu tak bylo. Ona je nejšťastnější, když je v jeho blízkosti a pokud je šťastná, tak jsem šťastný i já a celý svět by měl být také."


FOTO: Karrueche spatřena před domovem Chrise Browna

9. října 2012 v 20:44 | Noisy Boy |  News

A milostný trojúhelník pokračuje. Poté, co se v neděli večer zúčastnila party v los angeleském klubu Greystone, Karrueche Tran byla spatřena před domem svého bývalého přítele Chrise Browna ... a tyto fotky byly pořízeny ráno následujícího dne.


Chris Brown: Žádná jiná dívka nemá na Rihannu

6. října 2012 v 22:06 | Noisy Boy |  News
Chris Brown si možná prožívá sen mnoha mužů a to sice, že ho milují rovnou dvě ženy, které ho milují. Ale zpěvák sám se tohoto statusu rychle zbavil a rozešel se se svojí bývalou přítelkyní Karrueche Tran. Přítel zpěváka řekl serveru HollywoodLife.com exkluzivně, že žádná jiná dívka se, dle Breezyho, Rihanně nevyrovná.


Chris Brown to všem svým rozhodnutím jasně vysvětlil. Rihanna je jeho životní láskou!

"Prostě se v tomto případě nedá s nikým srovnávat, pokud mluvíme o Rihanně," prozrazuje člověk z Brownova okolí.

"Musel učinit rychlé rozhodnutí, pokud chtěl, aby to s Rihannou fungovalo. A to také udělal. Tak to prostě je. Nemá to co dělat se slávou, penězi nebo popularitou. Na ničem z toho nezáleží, pokud se jedná o Rihannu. Ona je ten člověk, se kterým chce být a kterého miluje. Pokud to tak oba cítí, měli by do toho jít," říká zdroj.Ester Dean: Skladba 'Right By My Side' je o Chrisovi a Rihanně

6. října 2012 v 10:34 | Noisy Boy |  News

Chris Brown zpíval o Rihanně, aniž by o tom vůbec věděl. Ester Dean, která napsala píseň "Right By My Side", která je nazpívána Chrisem a raperkou Nicki Minaj, prozradila, že celá píseň je o zpěvákovi a Rihanně.

Zpěvačka a autorka to prozradila během rozhovoru pro JAM'N 94.5. "Malé tajemství: Tenhle song jsem napsala pro Chrise a Rihannu," říká Dean k singlu, který se objevil na albu Pink Friday: Roman Reloaded od Nicki Minaj. "Napsala jsem to pro ní od něj. Ale on neměl nejmenší tušení. Prostě jsem cítila, že jí to chci od něj vzkázat."

Omluvila se za to, že mu to neřekla dříve. "Moc se omlouvám, Chrisi!"

Před pár dny Chris oznámil svůj rozchod s přítelkyní Karrueche Tran kvůli Rihanně a zveřejnil také video, na kterém mluví o své lásce k oboum dívkám.

"Když s někým sdílíte nějakou minulost, tak máte tendenci zamilovat se do někoho jiného, je to trochu složité," říká ve videu. "Je možné milovat dva lidi najednou? Nevím, jestli to jde, ale já osobně to tak cítím."

Rihanna a Chris Brown míří do pohromy!

5. října 2012 v 20:55 | Noisy Boy |  News
Poté, co byl Chris Brown několikrát spatřen s Rihannou, je téměř jasné, že na druhý pokus si svůj vztah užijí do poslední kapky.


A pokud jste byli v posledních hodinách mimo dění - včera se zpěvák rozešel s Karrueche Tran (nebo se rozešla ona s ním - tato hádanka stále ještě nebyla veřejností rozluštěna)! A Breezy všem vysvětlil, že důvodem bylo jeho 'kamarádství' s Rihannou.

Nyní lidé, kteří jsou blízko jejich situace ŠÍLÍ a říkají:

"Chris a Rihanna milují to drama. Vědí, že většina jejich fanoušků nesouhlasí s tím, aby se k sobě vrátili, což zároveň i vrhá špatné světlo na jejich kariéru, jelikož Chris byl odsouzen na zpěvaččino napadení. Brown i Rihanna jsou však ochotni to risknout. Ze zpěvaččiny strany k Chrisu Brownovi jsou tu stále určité pochybnosti, co se důvěry týče, za což se jí nemůže nikdo divit. Brown se s Rihannou totiž scházel v době, kdy stále chodil se svou poslední přítelkyní, modelkou Karrueche Tran. Chris a RiRi zpět spolu - to je téměř jistá pohroma."VIDEO: Chris Brown otevřeně o Rihanně a Karrueche

5. října 2012 v 9:54 | Noisy Boy |  News

Po veřejném prohlášení o svém rozchodu s přítelkyní Karrueche Tran, se R&B superstar Chris Brown otevřeně rozpovídal o svém milostném trojúhelníku s Rihannou.

Chris Brown se rozchází s Karrueche!

4. října 2012 v 20:15 | Noisy Boy |  News

Chris Brown se podle nejnovějších informací rozešel se svojí přítelkyní a modelkou Karruechou Tran a může za to Rihanna.

Ve velmi krátkém a matoucím prohlášení, které zpěvák zveřejnil dnes, stojí, "Rozhodl jsem se být nezadaný, abych se tak mohl soustředit na svojí kariéru. Karrueche velmi miluji, ale nechci jí vidět, jak se trápí kvůli mému přátelství s Rihannou. Radši budu sám, abychom tak mohli být oba ve svých životech šťastní."

Minulou noc (3. října) Chris a Rihanna společně navštívili koncert rapera Jay-Zho v New Yorku. Karrueche tou dobou již nasedala do svého letu, který mířil zpět do L.A.

FOTO: Chris Brown a Rihanna opouští hotel Gansevoort. Odděleně, ale společně

4. října 2012 v 10:35 | Noisy Boy |  News

Chris Brown a jeho bývalá přítelkyně/ zpěvačka Rihanna jen před několika hodinami odešli odděleně z hotelu Gansevoort Park, kde zpěvačka zůstává po celý tento týden. Krátce poté, co zpěvák vyšel se svým novým manažerem, následovala Rihanna.

Později během včerejší noci (3. října), byla dvojce viděna společně ve VIP prostorách za Beyonce a Ritou Orou na Jay-Zho koncertě v Barclays Center, což jen přidává na síle drbům o tom, že jsou tito dva opět spolu. Pár hodin před tímto koncertem napsala Chrisova oficiální přítelkyně Karrueche Tran na Twitter, "Bye Baby". Ani jedna strana však doposud rozchod nepotvrdila.


FOTO: Chris Brown a Rihanna ve VIP na koncertě rapera Jay-Z

4. října 2012 v 10:21 | Noisy Boy |  News

Na fotografii, kterou můžete vidět nahoře, sedí bývalý pár (nebo možná již opět PÁR) Chris Brown a Rihanna společně, ve společnosti zpěvaček Rita Ora a Beyonce (před nimi) na koncertě rapera Jay-Z jen před pár hodinami v Barclays Center v New Yorku.

FOTO: Chris Brown a Rihanna společně v klubu Griffin + přistiženi při líbání?

3. října 2012 v 23:16 | Noisy Boy |  News

Objevily se fotografie Chrise Browna a Rihanny, na kterých paří ve stejném new yorském klubu. Stalo se tak v pondělí, 1. října. Jako na potvoru se nikomu nepodařilo pořídit decentní fotografii naší dvojce! Na fotografii, kterou můžete vidět nad tímto textem, Chris kouká na Rihannu (ta se nachází za chlápkem v černém triku). Včera skoro všechny stránky, které se věnují celebritám, přišly s informací, že dvojce byla spatřena, jak se k sobě choulí ve VIP prostorech. Zakrývat je měli jejich bodyguardi, aby tak nedošlo k vyfocení.

Včera byl také Chris spatřen, jak opouští hotel, ve kterém je ubytována i Rihanna. Jen několik hodin poté se na toto místo vrátil, již v doprovodu své oficiální přítelkyně Karrueche Tran.

Nyní se v ději posuneme o pár hodin vpřed, do dnešního rána (3. října). Někteří z lidí, kteří v pondělí zamířili do stejného klubu jako Chris a Rihanna, začali na Twitteru potvrzovat to, o čem se již mluvilo.


Abychom byli ještě více zmateni, Karrueche na Twitter také přidala matoucí vzkaz: