Prosinec 2012

Psychoterapeut analyzuje chování Chrise s Rihannou na basketbalu!

30. prosince 2012 v 17:02 | Noisy Boy |  News

"Chris Brown a Rihanna vypadají v mnoha směrech úplně stejně, jako všechny ostatní páry. Někdy podobně také vypadají páry, které jsou spolu již několik let. Na těchto fotografiích můžeme však vidět něco hlubšího. Dvojice zde spolu vypadá jaksi spokojeně nespokojená," říká vážený psychoterapeut z Manhattanu, Jonathan Alpert.

Albert si vyhradil několik minut ve svém nabitém programu a analyzoval řeč těla obou umělců. Mladý pár měl v minulosti svoje problémy, které byly médii poctivě zdokumentovány. V posledních měsících však byla tato dvojice již několikrát spatřena opět spolu. Naposledy byl Brown s Rihannou spatřen na Štědrý den při sledování basketbalového zápasu Los Angeles Lakers.

"V mnoha případech si na sebe pár prostě zvykne a oba se vedle sebe navzájem tolerují. Ten samý případ můžeme pravděpodobně sledovat v případu Chrise Browna a Rihanny. Navíc, muž je v tomto případě naprosto soustředěn na probíhající zápas, což se naprosto nedá říci o ženě. Tu hra nezajímá vůbec. Vypadá, že je hrou tak znuděna, že téměř usíná a jemu to vůbec nevadí," říká Alpert.

FOTO: Rihanna a Chris Brown na basketbale!

29. prosince 2012 v 21:42 | Noisy Boy |  News
Rihanna a Chris Brown poprvé po letech vystoupili na veřejnosti, když seděli vedle sebe a sledovali basketbalový zápas v Los Angeles v úterý (25. prosince).


Vypadá to tedy, že dvojice se přestává skrývat a starý pár je nejspíše zpět! Chris s Rihannou navíc přijeli společným automobilem! Uvnitř novinky najdete 10 fotografií ...

Přehled roku 2012 Chrise Browna!

29. prosince 2012 v 21:32 | Noisy Boy |  News
Zbývá nám několik posledních desítek hodin roku 2012 a tak se naskýtá ta správná chvíle na tak zvané bilancování, neboli shrnutí všeho, co se v tomto roce kolem Chrise Browna stalo. A že toho bylo opravdu mnoho!

Veselé Vánoce!/ Merry Christmas!

24. prosince 2012 v 12:18 | Noisy Boy |  News
Chtěl bych všem návštěvníkům našich stránek popřát šťastné a spokojené Vánoce. Opravdu upřímně si vážím každého jednoho z Vás, kteří navštívíte ChrisBrownMusic.blog.cz a třeba se i vrátíte. V poslední době to bylo s novinkami na tomto webu nic moc, ale již brzy se vše vrátí do starých kolejí. :-)


Chris Brown a Afrojack chtějí skladbou "As Your Friend" otřást rádiovými stanicemi!

20. prosince 2012 v 12:11 | Noisy Boy |  Music
Chris Brown rozhodně nepostrádá zkušenosti, co se zpěvu do tanečních rytmů týče. A jinak tomu není ani na jeho posledním počinu v tomto hudebním žánru, skladbě od Afrojacka, "As Your Friend".


Zajímavostí u toho tracku může být drb o tom, že skladba byla údajně nejprve nabídnuta Rihanně. "O tom nic nevím. Bylo tu pár věcí, které mi řekl můj manažer a já následně řekl, "Víte, tohle mi pověděl můj manažer. A pak řekl, 'Nesmíš o tom nic říct.' Takže nemám ani ponětí (o zvěstech, že skladbu měla původně dostat Rihanna). Ale co vím je, že mám nový singl s Chrisem Brownem, který vyjde někdy kolem února," prozradil Afrojack pro MTV News.

Prosincové/ lednové vydání 'XXL' s Chrisem Brownem na coveru!

1. prosince 2012 v 11:19 | Noisy Boy |  News

Mlčení již dále není zlaté, jak zpívá v jednom ze svých tracků. Extrémně úspěšný a někdy kontroverzní Chris Brown je na coveru prosincového/lednového vydání časopisu XXL, kde zároveň poskytuje první velké interview po skoro dvou letech. Breezy o sobě v poslední době dával vědět hlavně díky novinovým titulkům, které měly s hudbou pramálo společného, ale zároveň stále sklízí úspěch za svojí tvorbu - hit za hitem, jde o nejznámější R&B hvězdu současnosti. V článku, který napsal sám Chris, multiplatinový umělec vypráví o svém dospívání v roli umělce, těžkých chvílích svého života, nedávných konflliktech, svém milostném životě a spoustě dalších věcí.