Leden 2013
Rvačka Chrise Browna s Frankem Oceanem: Breezy se sádrou a soukromým Instagramem!

30. ledna 2013 v 23:38 | Noisy Boy |  News
Chris Brown se stal soukromým člověkem - prozatím.

Prst Franka Oceana je možná, po jeho konfliktu s Breezym před los angeleským nahrávacím studiem v neděli večer, zraněný, ale Brown byl včera spatřen se sádrou na své pravé ruce. I to je možná důvod, proč se Ocean zdráhá vznést na zpěváka jakoukoliv žalobu.


Za normálních okolností by se člověk podíval na Brownův Instagram pro více, um, zákulisních informací z celé situace, ale zpěvák od včerejšího večera již tento luxus veřejnosti neposkytuje.


"Ale ... veřejná média ničí tento fakt, proč jsme výjimeční nebo ikonami. Takže, s tímto faktem se z tohoto světa odpojuji," sdělil Brown, než udělal svůj Instagram účet privátním. Ano, privátním.

Zpěvákův odchod ze sociálních sítí přichází jen den poté, co zveřejnil fotografii své malby Ježíše na kříži, spolu s dvěma dalšími mučedníky, kteří byli také ukřižování. "Namaloval jsem to, jak se dnes cítím. Zaměřte se na to, co za to stojí!" Brown připsal k fotografii.

Jak dlouho myslíte, že bude trvat, než se Chris Brown na Instagram veřejně vrátí? Svoje sázky přidávejte do komentářů!

Rihanna o Chrisu Brownovi: Víme, co máme

30. ledna 2013 v 22:55 | Noisy Boy |  News
(RollingStone.com) -- Rihanna se rozpovídala, jako nikdy předtím, o tom, jak se vrátila ke svému bývalému příteli, Chrisu Brownovi a co to znamená pro její veřejnou image.


"Rozhodla jsem se, že je pro mne důležitější, abych byla šťastná," říká editorovi Joshu Eelllsovi pro nové vydání Rolling Stone, které vychází v pátek, 1. února.

"Nechtěla jsem dopustit, aby se do toho vmísily názory někoho jiného. I pokud by to byla chyba, tak to bude moje chyba. Po tolika letech trápení, hněvu a temnoty budu raději žít svojí skutečnost a brát i to špatné, co s tím přijde. Zvládnu to."

Veřejný návrat tohoto páru přichází po necelých čtyřech letech, kdy Brown Rihannu fyzicky napadl. Stalo se tak během večera, krátce před udílením cen Grammy. Brown byl následně obviněn z napadení a odpracoval veřejně prospěšné práce. Navíc je až doposud v podmínce.

"Když si poskládáte všechny ty kousky zvenčí, tak nedostanete ty nejroztomilejší puzzle na světě," říká Rihanna. "Vidíte nás, jak spolu jdeme někde venku, jedeme spolu autem, jsme ve studiu nebo v klubu a myslíte si, že víte. Ale teď je to jiné. Už nemáme ty staré typy hádek. Mluvíme o h***ch. Vážíme si sebe navzájem. Víme přesně, co teď máme a nechceme o to přijít."

A Rihanna také říká, že pokud by Brown někdy ukázal jen náznak jeho chování z dřívějška, tak je připravena odejít.

"Nemá ten luxux, že by si mohl dovolit to znovu p****t," říká. "To prostě není možnost. Nemůžu říct, že v budoucnu se nic nepokazí. Ale jsem si docela jistá, že je tím znechucený. A nikdy bych nezašla takhle daleko, pokud bych si myslela, že se to může stát znovu."

Chris Brown: O té rvačce chci mluvit s policií osobně!

29. ledna 2013 v 21:39 | Noisy Boy |  News
Chris Brown přísahal, že nebyl strůjcem konfliktu s Frankem Oceanem v neděli večer ... a také, že se policii chystá sám sdělit, co se na parkovišti nahrávacího studia stalo.


Chrisův právník, Mark Geragos, již kontaktoval příslušné detektivy a řekl, že zpěvák je připraven, ochoten a chce vypovídat, protože ví, že neudělal nic špatného.

Geragosův tým má údajně disponovat i videozáznamem z poslední části celého konfliktu a Chris je čistý jako lilie - z jeho strany nepadla ani jedna rána.

Video má však údajně zároveň i ukazovat, že bez viny je i Frank Ocean. Ten rovněž nikoho neuhodil a celý fyzický konflikt tak probíhá pouze mezi dvěma jinými kamarády obou zpěváků.

Videozáznam však nemá zachycovat úplný začátek a úplný konec, jde pouze o kousek rvačky. Celý spor začal na parkovišti, kde nebyla "v akci" žádná kamera, takže se vlastně neukáže, kdo ve skutečnosti začal. Poté se konflikt přesunul do vstupní haly objektu a právě to je místo, kde celou situaci zachytila kamera.

Chrisovo tvrzení se tedy liší od výpovědí ostatních svědků, kteří tvrdí, že právě Breezy byl tím prvním, kdo uhodil.

Důvodem, proč se Brown již nenacházel na místě činu, když dorazila policie, byly instrukce od Geragose. Ten zpěvákovi poradil, že pokud se někdy dostane do podobné situace, tak má IHNED odjet.

Chris Brown a Frank Ocean se poprali v nahrávacím studiu!

28. ledna 2013 v 11:40 | Noisy Boy |  News
Chris Brown a Frank Ocean jsou opět v tom. Poté, co se v roce 2011 dostali do veřejného konfliktu na Twitteru byli nyní oba hvězdní zpěváci součástí fyzického napadení z nedělní noci.


Podle TMZ se Chris nacházel ve Westlake Studio v Los Angeles, kde poslouchal jednoho ze svých hudebních svěřenců. Při odchodu z toho místa pak narazil na Franka a jeho partu, kteří mu bránili v odjezdu.

"Think Bout You" zpěvák údajně řekl Chrisovi, "Tohle je moje studio, tohle je moje parkovací místo."

Breezy následně šel směrem k Frankovi a chtěl mu potřást rukou. Právě v tom momentu však Chrise napadl jeden z Frankových lidí. Jeden z přátel Chrise poté uhodil Frankova kamaráda, podle zdrojů napojených na Browna.

Frank se pak chtěl dostat blíže k Chrisovi, ale ten ho odstrčil. Poté se začali rvát.

Na místo byla zavolána i policie a případ je momentálně v šetření.

Frank již také stihl o celé situaci informovat své fanoušky na Twitteru. "skočil do mě chris a několik dalších týpků. lol. škoda, že tam nebyl everest," napsal a narážel na svého psa. "zranil jsem si prst, takže na grammy nebudu moct hrát oběma rukama."

Dle TMZ se Chris již nenacházel na místě, když dorazila policie. Ta však mluvila s Frankem. Zatím nebyla vznešena žádná obvinění, ani nebyl nikdo zatčen.

Rihanna a Chris Brown údajně spolupracují na novém singlu!

20. ledna 2013 v 18:47 | Noisy Boy |  News
Spekulace opět obklopují téma Chrise Brown a Rihanna. Tentokrát se jedná o zvěsti o tom, že slavný pár je v posledních dnech zaneprázdněn nahráváním nového duetu. Tyto drby byly nyní POTVRZENY a informaci potvrdil konkrétní člověk.

Barbadoská hvězda a její R'n'B přítel si nevedou moc dobře, pokud chtěli opravdu prokázat, že jejich vztah je "Nobody's Business". Dvojice byla totiž přistižena, jak ve čtvrtek večer odchází ze stejného nahrávacího studia.

"Turn Up The Music" zpěvák Chris byl spatřen, jak opouští prostory studia v západním Hollywoodu jako první. Bez jakéhokoliv skrývání se fotografům došel až do svého automobilu a místo opustil ve společnosti svých kamarádů.

Rihanna, 24, která se objevila o chvíli později, byla před fotoaparáty přítomných paparazzi o poznání stydlivější než Chris a skrývala svojí tvář. Poté nastoupila do přistaveného automobilu a s partou přátel taktéž odjela.


A konkrétní svědek nyní prozradil, že za jejich další tajemnou schůzkou je nahrávání nového společného tracku. Zástupci Browna tuto informaci rovněž potvrdili, když E! News řekli, že "pár skutečně pracuje na novém singlu".

V interview pro časopis Complex z minulého týdne Rihanna odmítla potvrdit, zda s Brownem skutečně opět tvoří pár. Tvrdila, že do toho, co se děje za zavřenými dveřmi, nikomu nic není.

Když novinář neodbytně pokračoval v otázkách na toto téma, Rihanna jen chladně odvětila, "Promiňte?" a následně dodala, "Tak to prostě je. Ok?"


FOTO: Chris Brown v klubu Roxbury!

6. ledna 2013 v 23:47 | Noisy Boy |  News
Chris Brown opouští Roxbury klub v doprovodu několika známých. Fotografie pocházejí ze čtvrtka (3. ledna 2013) v Hollywoodu.


Den předtím byl 23-letý zpěvák spatřen, jak spolu s Rihannou nakupuje jídlo ve fastfoodu Slurpees.

"Moje srdce patří všem 61 obětem, které zemřeli v Abidjanu v Pobřeží Slonoviny při tlačenici na Nový rok. Bůh žehnej jejich rodinám", napsal Chris na Twitter v předešlý den ve spojitosti s hroznou tragédií.

FOTO: Chris Brown a Rihanna - zastávka v Slurpee!

6. ledna 2013 v 23:34 | Noisy Boy |  News
Rihanna nese jídlo z fastfoodu Slurpee, zatímco směřuje do auta za Chrisem Brownem. Stalo se tak ve středu (2. ledna 2013) v Los Angeles.


24-letá zpěvačka byla také spatřena, jak pózuje pro několik fotografií s fanoušky. Den předtím, Rihanna na internet vyvěsila fotografii, ke které napsala: "Dobré ráno! Stále ještě jsem neusnula lol #ahoj2013". Obrázek najdete uvnitř článku!

Minulý týden si Chris a Rihanna vyrazili na basketbalový zápas týmu LA Lakers v Staples Center.

15+ fotografií Rihanny a Chrise při zastávce v Slurpee najdete uvnitř tohoto příspěvku ...


VIDEO: Chris Brown dorazil do Abidjanu na Africké Grammy a s Rihannou!

1. ledna 2013 v 14:34 | Noisy Boy |  News

Poté, co spolu strávili Vánoce a vyrazili si na basketbal to vypadá, že Rihanna a Chris Brown spolu oslavili i příchod Nového roku! Pár, který se k sobě nedávno vrátil, byl spatřen během víkendu při příletu soukromým tryskáčem do Abidjanu v Pobřeží slonoviny.