Únor 2013

VIDEO: Chris Brown na Diddyho párty odtajnil nový track!

28. února 2013 v 10:45 | Noisy Boy |  Music
Na úterní párty v Supperu Clubu, kterou pořádal Diddy, Chris Brown místním návštěvníkům premiérově představil svojí novou skladbu "Let the blund go". Spolu s Breezym by na tracku měl hostovat i raper Problem. Vystoupení přihlíželi třeba Ne-Yo, Diddy, Red Cafe, Kid Red, the League of Starz a další.


FOTO: Chris Brown a Rihanna v Supper Clubu!

27. února 2013 v 15:57 | Noisy Boy |  News
(JustJared.com) -- Rihanna a její přítel Chris Brown dorazili v úterý (26. února) večer, každý zvlášť, do Supper Clubu v Hollywoodu.


25-letá zpěvačka se tu zúčastnila večírku, který pořádal raper Diddy a klub opouštěla již s Chrisem, když společně odjeli ve zpěvákově oranžovém Lamborghini.

10+ fotografií Rihanny a Chrise Browna v Supper Clubu najdete uvnitř ...

FOTO: Chris Brown na Oscar párty Eltona Johna!

25. února 2013 v 20:52 | Noisy Boy |  News
(JustJared.com) -- Chris Brown se objevil ve stylových brýlích na akci Eltona Johna, která nesla název 2013 Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party a konala se v neděli (24. února) v Pacific Design Center v západním Hollywoodu, Kalifornii.


23-letý umělec na tuto akci přišel, aby podpořil nadaci, která se snaží zvyšovat povědomí o AIDS/HIV a zároveň i poskytuje podporu těm, kteří s toutu chorobou žijí.

Chris Brown pomohl vybrat 50 000$ pro program proti domácímu násilí!

23. února 2013 v 12:41 | Noisy Boy |  News
(HollywoodLife.com) -- Chris Brown si přichystal překvapení a v sobotu (16. února) se objevil na Runway' celebrity fashion show, kam si odskočil z probíhajícího NBA All-star víkendu.


Hráč Minnesoty Vikinkg Adrian Peterson je zároveň i zakladatelem nadace All Day Foundation, která podporuje několik programů proti domácímu násilí a díky módní přehlídce, kterou uspořádal se vybralo 50 000$ - a jako překvapení se objevil Chris Brown!

K AD Elite, což je dívčí basketbalový tým, se k procházení po předváděcím molu připojilo mnoho celebrit včetně JJ Watta, Matta Schauba, Terrella Owense, Blakea Griffina, Tramona Williamse, Keyona Dooliga a Roberta Griffitha.

Jakmile se objevil Chris, tak publikum bylo pochopitelně překvapené! Adrian zpěváka pozval, aby se setkal s dívčím basketbalovým týmem, kde také společně zapózovali pro několik fotografií.

"Tato záležitost je blízká mému srdci a velmi si cením toho, že mě sem Adrian pozval," řekla R&B hvězda na tiskové konferenci. "Je to vzor pro všechny sportovce a lidi. Pokud se bude soustředit na svojí víru a odhodlání, bude legendou."

Adrian také podporuje Texas Council a jeho program proti násilí v rodinách v Houstonu a dále pak Cornerstone v Minneapolis.

Chris není ve světě charity žádným nováčkem. Během několika posledních let byl součástí Jenneseho centra v LA. Skrze svou nadaci Symphonic Love Foundation nedávno rozdal 11 stipendií na Debbie Allen Dance Academy.

"Bůh může odpouštět, takže my také," dodal Adrian.

FOTO: Chris Brown se projížděl na skůtru po Havaji!

23. února 2013 v 0:31 | Noisy Boy |  News
(JustJared.com) -- Chris Brown si ve čtvrtek (21. února 2013) užívá odpolední projížďku na skůtru, zatímco je na dovolené na Havaji.


23-letý umělec byl doprovázen kamarádem Seanem Kingstonem a oba dva měli namířeno pro něco k pití.

25 fotografií Chrise Browna s kamarádem Seanem Kingstonem projíždějících se na skútrech najdete uvnitř!

FOTO: Chris Brown a Rihanna na procházce po Hawaii!

21. února 2013 v 13:34 | Noisy Boy |  News
(JustJared.com) -- Rihanna drží za ruku svého přítele Chrise Browna, zatímco se ve středu (20. února) společně procházejí podél pláže v Oahu, Hawaii.


"Stay" zpěvačka toho odpoledne slavila své 25. narozeniny a zřejmě se rozhodla je strávit ve společnosti svého přítele!

"Pour it up pour it up! #birthdaybehavior," napsala Rihanna na Instagramu a přiložila fotografii, kde sedí na Chrisově klíně v automobilu.

"#epic day already, I woke up to sunshine in paradise and #STAY done jumped 54 spots to #3 on the BillboardHot100!!" napsala Rihanna na Twitteru.

Chris Brown si na nové album "X" přizval Timbalanda, Dipla a Danja!

20. února 2013 v 11:42 | Noisy Boy |  News

Chris Brown nedávno dokončil své "Carpe Diem" svétové turné a nyní R&B zpěvák potvrdil, že začal pracovat na své nové studiové album, nazvané "X". Bude se jednat o již šestou studiovou desku tohoto umělce.

MTV přineslo informaci o tom, že Brown byl v poslední době v nahrávacím studiu s mnoha nejlepšími producenty v oboru, včetně Dipla ("Look At Me Now"), Timbalanda a Danja. Brown se pak dále může spolehnout na pomoc od producentského dua Da Internz, které se nedávno otevřeně rozpovídali o spolupráci s Brownem na tomto novém projektu.

"Nikdy jsem nikoho neviděl v nahrávacím studiu pracovat tak rychle, jako jeho. Jeho hlas je neuvěřitelný. Ví přesně, co chce. Rozumíte mi? Prostě mu třeba přehrajete nějakou skladbu a on hned začne mluvit o věcech, jako "Oh, přesně vím, jak tohle bude vypadat. Video, vizuálně. Vím, kdo by se na to hodil," odhalilo producentské duo pro MTV.

Brownovo šesté studiové album "X" se bude snažit následovat úspěch předešlé desky "Fortune", která byla letos nominována na Grammy a vzešly z ní takové hity, jako "Turn Up The Music" a "Don't Wake Me Up".


Game natáčel videoklip k 'Ali Bomaye' a byl u toho i Chris Brown a 2 Chainz!

20. února 2013 v 10:47 | Noisy Boy |  News

Poté, co se zúčastnil NBA All-Star Weekendu, se Game v pondělí vrátil zpět do práce a natočil videoklip k jeho remixu skladby "Ali Bomaye". Chris Brown a 2 Chainz se k němu připojili při natáčení v L.A.

Breezy pózoval na kapotě Rolls-Royce Phantom, zatímco 2 Chainz natáčel svojí scénu v jednom z místních skladišť.

Ještě, než se vrátil zpět do Atlanty, stihl Game vyzvat 2 Chainze na hru kostek . "Řeknu jenom, že zpět cestuje o něco lehčí ha ha ha," vtipkoval Game.

Tato píseň, na které hostují ještě právě 2 Chainz a také Rick Ross, je součástí raperova posledního alba, které se jmenuje "Jesus Piece". Scény s Rickem Rossem (aka Rozay) se natáčely již na začátku února.

Podívejte se na další fotografie uvnitř příspěvku.

NEW MUSIC: Afrojack feat. Chris Brown - "As Your Friend"

20. února 2013 v 10:36 | Noisy Boy |  Music

Nový společný singl Chrise Browna a Afrojacka, který bude na debutovém albu tohoto DJ a producenta z Holandska. O beat se postaral Afrojack, Leroy Styles, DJ Budha a Polow Da Don.

Chrisu Brownovi před klubem vyhrožoval člen místního gangu!

18. února 2013 v 8:14 | Noisy Boy |  News
V posledních dnech to působí tak, že do konfliktu s Chrisem Brownem se dostane téměř každý. Drake ho žaluje za jejich loňskou potyčku, Frank Ocean mu způsobí další problémy na parkovišti a soudci tvrdí, že ve skutečnosti nevykonával své veřejně prospěšné práce ... to je shrnutí posledních událostí.


Když zpěvák během středeční noci opouštěl klub Playhouse - ve stejný večer do tohoto klubu nebyl vpuštěn právě raper Drake a to kvůli přítomnosti Breezyho - tak musel čelit konfrontaci neznámého muže.

Není jasné, proč tento gangster na Browna pokřikoval a to i sprostá slova, ale zpěváka obvinil, že se řadí mezi Crips (konkurenční gang) a zeptal se, zda je sklo jeho auta neprůstřelné.

Chris z místa odjel bez jakýchkoliv úmyslů celou věc řešit fyzicky, nebo se nějak jinak do konfliktu zaplést. Neznámému muži však útok vrátil alespoň slovně a to v podobném stylu, jako cizinec.

Když se ho na celý incident pak v pátek ptal reportér TMZ, Chris odpověděl "To je zkrátka L.A., brácho."

"Musíš prostě mít hlavu dole a nezastavovat se."

Chris Brown - "Home"

15. února 2013 v 21:40 | Noisy Boy |  News
"Home" Vás uvede do připravovaného šestého studiového alba Chrise Browna. Tento výpravný dokument sleduje Chrise, jak cestuje po celém světě a inspiruje lidi, aby byli sami sebou a zkoušeli nemožné. Toto video ukazuje, jak tvrdá práce a oddanost umožňuje každému dosáhnout svých snů!


Chris Brown & Solange Knowles: Topshop Topman LA otevírací párty!

14. února 2013 v 23:58 | Noisy Boy |  News
Chris Brown se ve středu (13. února 2013) objevil po pár dnech na veřejnosti a sice na otevírací párty britského obchodu Topshop Topman v Los Angeles, Hollywoodu.


23-letý zpěvák byl doprovázen zpěvačkou Solange Knowles (sestra Beyonce). Během víkendu se Chris se svojí přítelkyní Rihannou zúčastnil slavnostního předávání hudebních cen Grammy 2013.

13 fotografií Chrise Browna a Solange Knowles na Topshop Topman LA otevírací párty uvnitř novinky ...

FOTO: Rihanna a Chris Brown společně na Grammy 2013!

11. února 2013 v 22:46 | Noisy Boy |  News
(JustJared.com) -- Rihanna a Chris Brown vypadali velmi zamilovaně, zatímco seděli vedle sebe v hledišti udílení hudebních cen Grammy 2013, které se konalo v neděli (10. února 2013) v Staples Center, Los Angeles.


24-letá "Diamonds" zpěvačka na akci zároveň i vystoupila se svým novým singlem "Stay". Předešlý den Rihanna a Chris společně navštívili Roc Nation Pre-Grammy Brunch, kde se i drželi za ruce a vyměňovali si polibky.

FOTO: Chris Brown na červeném koberci Grammy 2013!

11. února 2013 v 22:37 | Noisy Boy |  News
(JustJared.com) -- Chris Brown celý v bílém na červeném koberci letošním udílení hudebních cen Grammy, které se konalo v neděli (10. února 2013) ve Staples Center, Los Angeles.


23-letý zpěvák byl nominován v kategorii Nejlepší moderní album za svojí desku Fortune. Jeho konkurenty v kategorii byli Frank Ocean a Miguel.

Chris Brown boural! Jeho auto je na odpis kvůli paparazzi!

10. února 2013 v 19:24 | Noisy Boy |  News
(TMZ.com) -- Jak už jsme naznačili v předchozím článku, automobil Chrise Browna je téměř odepsán poté, co se včera dopoledne dostal do autonehody s dvojicí bulvárních fotografů.


Brownův mluvčí řekl TMZ, že zpěvák zrovna měl zrovna ve svém voze namířeno na charitativní akci, když náhle ho odřízla dvě cizí auta.

Mluvčí pokračuje, "Tito dva řidiči následně vyskočili ven s fotoaparáty a agresivně okupovali Chrisovo auto. Zpěvák se chtěl z celé situace dostat a rozhodl se proto vycouvat. Během tohoto manévru mu však do cesty vjela další dvě auta."

"Brownův automobil je vzhledem k agresivnímu chování bulvárních novinářů na odpis. On sám je okay."

Fotografie, na které můžete zpěvákovo auto vidět, byla pořízena na odtahovém parkovišti, na které bylo vozidlo následně přemístěno.

Rihanna a Chris Brown: Roc Nation Pre-Grammys Brunch!

10. února 2013 v 10:48 | Noisy Boy |  News
Na nových fotografiích můžete vidět Rihannu v objetí se staronovým přítelem Chrisem Brownem. Fotky pocházejí z 2013 Roc Nation Pre-Grammys Brunch, který se konal v sobotu (9.2.2013) v Soho House, západním Hollywoodu, Kalifornii.


"Když Chris poté, co nejprve navštívil jednu z akcí jeho charitativní organizace Symphonic Love Foundation, dorazil na místo, Rihanna šla k němu a chytila ho za ruku," říká svědek. "Odešli k několika přátelům a když se na sebe opět podívali, tak on dal ruce kolem jejího pasu a ona svoje kolem jeho ramen."

Během samotného brunche Rihanna seděla u jednoho stolu a to mezi raperem Jay-Z a Timbalandem. Dalšími spolupřísedícími byli Kelly Rowland, Christina Milian, The Dream, Ester Dean a Anthony Mandler. K jídlu se podávalo smažené kuřecí maso.

Tentýž den byl Chris Brown účastníkem dopravní nehody, ale naštěstí se mu nic nestalo!

VIDEO: Chris Brown u soudu (6.2.2013)

9. února 2013 v 11:52 | Noisy Boy |  News


Tyga na Sv. Valentýna vydává nový singl s Chrisem Brownem!

8. února 2013 v 19:09 | Noisy Boy |  News
Raper a Chrisův velký kamarád Tyga v rozhovoru s Karen Civil řekl, že 14. února vychází nový singl "For The Road" s Chrisem Brownem. Jde o druhý singl z raperovy nové desky Hotel California, která vyjde v březnu tohoto roku.

"Typově bych ten track přirovnal k písni "Deuces". Dlouho jsme společně nic nevydali, tak jsem se chtěl dotknout tohoto tématu. Být zase na tom místě," říká T-Raw. ""Kdykoliv zpívá Chris, tak je to pro slečny, ale myslím si, že téma té písně pochopí i mnoho kluků," dodává.

Pokud se chcete dozvědět něco o novém albu, dalším raperově singlu "Dope" s Rickem Rossem a "Molly" s Wizzem Khalifou, tak se určitě podívejte na celý rozhovor.


Chris Brown u soudu v doprovodu Rihanny!

8. února 2013 v 18:50 | Noisy Boy |  News
Rihanna ve středu (6. února) doprovodila svého přítele Chrise Browna na jeho cestě k soudu. 24letá "Diamonds" zpěvačka a 23letý "Don't Wake Me Up" zpěvák byli doprovázeni jeho matkou a pak také právním zástupcem Markem Geragosem.


Rihanna podle svědků Chrisovi předtím, než vstoupil do soudní síně, poslala vzdušný polibek a poté vše sledovala za jeho zády v místech, určených pro veřejnost. Brown zde vypovídal proti nařčení, že lhal o dokončení svých veřejně prospěšných prací. Zprávu přineslo TMZ.

Soudce Chrisovi nařídil, aby se do 48 hodin sešel s příslušným úřadem, který tyto typy činností spravuje a prodiskutoval tato nepodložená tvrzení. Soudce dále řekl, že potřebuje více času na pročtení důkazů a další stání stanovil na 5. dubna.