Březen 2013

NEW MUSIC: Young Jeezy feat. Chris Brown, Kendrick Lamar & YG - "R.I.P. (remix)"

30. března 2013 v 17:12 | Noisy Boy |  Music

Young Jeezy zveřejnil nabitý remix svého tracku "R.I.P." spolu s YG, Kendrickem Lamarem a Chrisem Brownem. Právě Breezy ve své části skladby opět nenápadně útočí na Draka.

"If you started from the bottom, gon' and come out the closet," rapuje 23-letý zpěvák v odkazu na Drakeův singl.


VIDEO: Interview v rádiu Power 106!

29. března 2013 v 18:04 | Noisy Boy |  News
Chris Brown lhal o vztahu s Rihannou


Chris Brown - otázky a odpovědi: O inspiraci mladých lidí a jeho zatím nejosobnějším albu

28. března 2013 v 13:20 | Noisy Boy |  News

Minulý týden, během prezentování svého šestého alba v burbankském nahrávacím studiu v Kalifornii, se Chris Brown podělil o pilotní singl celého projektu, "Fina China", který vyjde spolu s videoklipem již 1. dubna. "Fine China" - svižný song, který definuje ženské kvality, je jednou z pěti skladeb, které zpěvák novinářům předvedl. Po samotné prezentaci nového alba se nadšený a rozpovídaný Brown posadil a 20 minut si povídal o samotném albu, videoklipu "Fine China" a mnoha dalších projektech.

Chris Brown se s novým albem a novou imagí vydává do neznáma

27. března 2013 v 23:26 | Noisy Boy |  News
Chris Brown je v nahrávacím studiu Burbank, kde předvádí ukázky ze svého nového alba a pomyslně mačká tlačítko RESET na své kariéře, kterou poznamenal skandál. R&B zpěvák dlouze natahuje ze své cigarety a poté již spustí titulní píseň z "X", jeho šestého alba, které by mělo vyjít na konci letošního léta.


"Můžete započít konflikt, ale já se do něj nezapojím," zpívá v písni. "Přísahám Bohu, že jdu dál."

Brown přehrávané hudbě tiše naslouchá a za velkým ovládacím pultem lehce tančí. Když skladba doběhne, zpěvák típne svojí cigaretu, posadí se a zcela otevřeně vypráví.


AUDIO: Chris Brown v rozhlasovém pořadu Ryana Seacresta o svém novém albu "X"!

26. března 2013 v 19:52 | Noisy Boy |  News
Chris navštívil dnes ráno rádiovou show Ryana Seacresta, kde mluvil o svém novém albu "X" a také o svém šíření pozitivity po celém světě.
Breezy také prozradil něco málo o konceptu svého nového videoklipu pro singl "Fine China" a dále se pak rozpovídal o svých plánech na nadcházejících šest měsíců, které zahrnují pokračovat v psaní a nahrávání písniček pro své album a spolupracovat s umělci, jako třeba nyní Jennifer Lopez.

Chris řekl, že by v tomto roce chtěl vydat deset videoklipů a dále pak také mentorovat své umělce ze CBE labelu.


Dozvíte se také, jak to ve skutečnosti bylo s nedávným konfliktem na parkovišti a jeho zdejším zaměstnancem. Skutečnost je, nečekaně, trochu jiná, než jí prezentovala média!

Během minulého týdne si Chris sedl i s MTV, Yahoo, USA Today a BET a poskytl všem těmto médiím rozhovor. Kromě toho také oznámil, že nová deska vyjde v srpnu.

MTV nahlédlo do Brownova nového alba "X"

26. března 2013 v 19:21 | Noisy Boy |  News

Chris Brown se na nadcházejícím (již šestém) albu "X" vrací ke svým R&B kořenům s příchutí hip-hopu a rozhodně nic neskrývá.

NEW MUSIC: Tyga feat. Chris Brown - "F*ck For The Road"

25. března 2013 v 17:58 | Noisy Boy |  Music
Pokud hodně cestujete, tak může být těžké si udržet nějaký vztah. Tyga se na novém tracku "F*ck For The Road", nejnovější spolupráci s Chrisem Brownem, své přítelkyni omlouvá právě za to, že je často pryč.


Raper, který reprezentuje Young Money, se jí to snaží vynahradit kupováním dárků v podobě Rolex hodinek a Louis Vuitton kabelek, ale přichází na to, že to možná nebude stačit k tomu, aby byla šťastná. Je tu však jedna věc, kterou ještě musí udělat, než se naposledy rozloučí.

J.Lo a Chris Brown něco chystají!

21. března 2013 v 20:22 | Noisy Boy |  News
Jenny from the block je zpět v nahrávacím studiu, kde pracuje na své desáté desce a také dává dohromady seznam hostujících umělců, kteří se na ní objeví.

Včera večer zpěvačka své fanoušky navnadila, když zveřejnila fotografii, na které je společně s Chrisem Brownem a producentem Cory Rooneym v nahrávacím studiu. K obrázku připojila hesla #studiolife #makinghistory #Album10 #SAMEGIRL, což možná napovídá o tom, že nové album ponese název, "Same Girl".


J.Lo také na Twitteru 25. února zveřejnila společnou fotografii se zpěvákem Futurem, ke které připsala "back on the block!!!".

Je tak možné, že se na svém desátém albu tato dvojnásobná matka vrátí ke svým hip-hopovým kořenům? Doufáme, že ano.FOTO: Chris Brown natáčí videoklip k 1. singlu z nového alba "X"!

13. března 2013 v 19:50 | Noisy Boy |  News
Chris Brown v těchto dnech natáčí videoklip ke svému prvnímu singlu z nově připravovaného alba "X", které vyjde v druhé polovině tohoto roku. Track by se měl jmenovat "Fine China" a o jeho spolunapsání a produkci se postaral Rocc Starr.


EXKLUZIVNĚ: Fotografie z Chrisovy únorové nehody s paparazzi + záznam volání na policii!

11. března 2013 v 16:26 | Noisy Boy |  News
Do světa byly vypuštěny fotografie z Brownovy nehody, která se odehrála minulý měsíc. Podívejte se na fotografie a poslechněte si zpěvákův rozhovor s policií skrze telefon ...


Chris Brown vystartoval na obsluhu parkoviště kvůli 10$ poplatku!

9. března 2013 v 0:48 | Noisy Boy |  News
(TMZ.com) -- Chris Brown minulou noc opět neovládl svojí vznětlivou povahu a dostal se do konfliktu se zaměstnancem obsluhy parkoviště bowling alley v L.A. Vše vzniklo kvůli 10$ parkovacímu poplatku, který zaměstnanec po zpěvákovi požadoval a nechtěl mu vydat klíče od auta.


Vše se odehrálo v PINZ bowling alley ve Studio City ... kde se CB zúčastnil jedné charitativní akce.

Chris Brown opustil svého bodyguarda a odletěl soukromým letadlem bez něj!

7. března 2013 v 15:05 | Noisy Boy |  News
(EntertainmentWise.com) -- Chris Brown údajně zanechal svého bodyguarda na Bermudách poté, co se spolu dostali do konfliktu. Stalo se tak předtím, než odletěli zpět do USA.

"Don't Judge Me" zpěvák cestoval zpět domů ze svého vystoupení v Ghaně, když si spolu se svým doprovodem 6. března udělal zastávku na Bermudách. Brown a jeho bodyguard podle svědků zašli na cigaretu, ale Big Pat (Chrisův dlouholetý bodyguard) přišel ke zbytku party a sdělil jim, že do letadla nenastoupí.


Zaměstnanec místního letiště mluvil s novinami The Bermuda Sun a řekl: "Nejsem si jistý ohledně toho, co se stalo na samotné palubě, ale letadlo bylo klasicky připraveno na odlet a vše již mířilo k odletu.

Chris Brown nadělil Ghaňanům životní koncert!

6. března 2013 v 21:01 | Noisy Boy |  News
(ModernGhana.com) -- Vůbec první koncert Chrise Browna v Ghaně vzbuzoval mnoho rozruchu již několik dní před jeho samotným konáním. Vystoupení proběhlo ve městě Hope City, na stadionu Accra Sports v úterý večer.


S honorářem 1 milión dollarů, který údajně za vystoupení dostal, se tato americká superstar chtěla zapsat do historie Ghany a jejího hudebního průmyslu - a povedlo se.

Chris Brown a Meek Mill jsou opět "v pohodě"!

5. března 2013 v 21:10 | Noisy Boy |  News
(TMZ.com) -- Chris Brown a Meek Mill jsou oficiálně usmířeni poté, co se proti sobě postavila účast na odlišních stranách barikády při slavné rvačce Breezyho a Drakea v jednom z newyorských klubů. Chris spolu s Meek Millem spolu během víkendu v Charlotte zakopali válečnou sekeru, řečeno metaforicky.


Fotky byly pořízeny v pátek večer v Cameo klubu - stejné místo, kde v sobotu Drake utratil 50 000$ na striptérkách.

Bylo to vůbec poprvé, kdy byli CB a Meek Mill od červnového incidentu v W.i.P. klubu spatřeni spolu.

Svědek, který se nacházel v totožném klubu řekl, že Meek byl jedním z hlavních iniciátorů tehdejší rvačky, při které vzduchem lítalo i sklo. Raper však tyto informace popřel.

Bylo nám řečeno, že CB a Meek si v Cameo podali ruce a celou věc jednou pro vždy hodili za hlavu.

Ničeho takového jsme se však doposud nedočkali od Drakea.

Rihanna chce dítě, pokud možno s Chrisem Brownem!

3. března 2013 v 0:57 | Noisy Boy |  News
Rihanna se objevila na titulní stránce britské verze časopisu Elle pro tento měsíc a v rozhovoru se věnovala i tématům Chrise Browna, Instagramu a vlastní budoucnosti.


"Na Instagram dávám všechno, co se týká mého života. Ať už je to kouření marihuany, návštěvy striptýzových klubů, úryvky z Bible, nebo blbnutí s mými přáteli, což je vlastně hlavně Chris. Dávám tam i fotky toho, jak kouřím trávu, jelikož chci být upřímná. Musím přemýšlet nad takovou spoustou věcí, tak proč si to ještě komplikovat tím, že budu neupřímná?"

"Skladba 'Stay' je příběh o tom, když máte lásku a chcete, aby trvala věčně... ten pocit ale nemáte pokaždé, takže pokud to tomu tak je, nechcete se toho vzdát. Rozhodně si myslím, že můj současný vztah takový je. O co nám hlavně jde je, mít skvělé přátelství a pouto, které je nerozbitné. Teď, když jsme dospělí, můžeme to dělat správně. Začali jsme znovu a já jsem za to vděčná."

K nadcházejícím rokům říká: "Měla bych tohle říct? Pravděpodobně budu mít dítě... (kdo bude otcem?) To Vám nemůžu říct. O tom nerozhoduji. O tom rozhoduje Bůh."

Po Breezyho konfliktu s Drakem, který vznikl v jednom z new yorských klubů poté, co Drake Brownovi poslal vzkaz "Spím s tvojí životní láskou. Dělej s tím něco":

"Všichni chtěli vědět, co se děje v mém životě. Je závislá na drogách? Ne. Je alkoholička? Ne. Je obětí? Ne. V té době jsem si nechala vytetovat tu pistoli. Byl to symbol odolnosti. Já nikdy nebudu obětí."

NEW MUSIC: Kid RED feat. Chris Brown - "That N**ga"

2. března 2013 v 13:44 | Noisy Boy |  Music

Kid RED dává fanouškům ochutnávku ze svého nadcházejícího mixtapu v podobě prvního tracku z tohoto setu, kterým je skladba "That N**ga" s Chrisem Brownem.

Song si premiéru odbyl včera na oficiálních stránkách DJ Skee a hlavním tématem rapu na tomto tracku jsou bankovní účty a "blbosti" z ložnic obou umělců.

"That N**ga" s Chrisem Brownem se objeví na Kid REDově čtvrtém mixtapu "REDedmption", který by měl vyjít později v letošním roce.