Duben 2013


Chris Brown a Rihanna se údajně rozešli!

8. dubna 2013 v 21:11 | Noisy Boy |  News
Tak to vypadá, že můžeme uzavřít společnou a divokou kapitolu Chrise Browna a Rihanny, protože se údajně rozešli ... prozatím.


Svědek exkluzivně pro E! News potvrdil, že pár se rozešel po unavujících "jsou spolu, nejsou spolu" tahanicích. RiRi bude Chrise vždycky milovat, ale jde dál a nyní se soustředí hlavně na svojí kariéru a obchodní záležitosti.

Chris Brown odhalil, co doopravdy znamená jeho vydavatelská společnost CBE!

6. dubna 2013 v 1:18 | Noisy Boy |  News
Chris Brown je připraven vzít svoje písně a tanec na další level tím, že bude rozvíjet obsazení svého labelu CBE. Chce se ujistit, že všichni "jeho" umělci budou mít stejné podmínky, jako měl on sám.


"Dokonce mi i vadí říkat něco jako, 'Hej, to jsou moji zpěváci,' " řekl Brown na adresu Sevyn Streeter, popové zpěvačky Sabriny Antoinette a rockové skupiny U.G.L.Y. "Ve většině takových případů uvíznete na jednom místě, kde Vám nikdo nedá šanci, protože Vás spolupodepsal někdo jiný. V mém případě jsou všichni umělci, se kterými jsem podepsal smlouvu, fenomenální."

VIDEO: Brownův rozhovor s Flexem!

2. dubna 2013 v 10:29 | Noisy Boy |  NewsChris Brown sledoval basketbalový zápas Knicks spolu se Spikem Leem

1. dubna 2013 v 21:10 | Noisy Boy |  News
Basketbalový fanoušci mohli na včerejším zápase new yorských Knicks spatřit hned dvě známá jména - Chrise Browna a Spika Leeho - ti navštívili zápas domácího týmu proti Boston Celtics.

23-letý zpěvák a 56-letý filmař seděli přímo u hřiště a podle mnoha úsměvů se dobře bavili. New York Knicks porazili Boston v poměru 108-89.

Breezy měl na sobě džínovou bundu s umělou hadí kůží, bílé triko, černé úzké džíny a bílé kotníkové tenisky.VIDEO: Chrisovo interview pro rádio Hot97!

1. dubna 2013 v 14:39 | Noisy Boy |  News
Ještě před rokem se Chris vyhýbal všem rozhovorů, ale nyní je téměř všude a mluví o všem. R&B superstar si sedla s Angie Martinez pro rozhlasovou stanici Hot 97, aby udělal svojí další promo zastávku ke své nové desce "X". Žádné téma nezůstalo v tomto rozhovoru tabu, ať už milostný trojúhelník s Rihannou a Karrueche, jeho válka s Drakem a Frankem Oceanem nebo proč nechce udělat rozhovor s Oprah. Bezstarostně a pozitivně naladěný Chris také sdělil svůj záměr natočit 10 videoklipu, které zveřejní v čase, kdy vyjde jeho nové album. To by mělo být v červenci nebo srpnu.

Eric Bellinger o psaní Brownova "Fine China"!

1. dubna 2013 v 9:33 | Noisy Boy |  News
Chris Brown již za několik hodin světu představí "Fine China", neboli svůj nový singl a to rovnou i s videoklipem. K této příležitosti poskytl pro Rap-Up TV rozhovor zpěvák a skladatel, Eric Bellinger. Tento člověk je spoluautorem této R&B skladby, která bude Chrisovým prvním singlem z připravované desky "X".


"Až to uslyšíte, tak to bude něco, co jste od Chrise doposud slyšet nemohli," říká hitmaker, který předtím psal i pro Ushera a Justina Biebera. "Skutečně se vrátil do časů Sama Cooka, ale zároveň jsme tomu zachovali i příchuť roku 2013."

"X" Vás vezme zpátky do minulosti. "Justin Timberlake s novou deskou započal návrat ke skutečné muzice a my v tom budeme pokračovat," dodává Bellinger, jehož mixtape "Born II Sing, Vol. 3" vychází 15. dubna. "Lidé se této hudby již dlouho dožadovali."

Nové album je silně inspirováno Michaelem Jacksonem, jehož vliv budeme moci slyšet například na písničce "Add Me In", kterou produkoval Danja a Bellinger se na ní také částečně podílel. "Studoval jsem Michaela tak moc a nikdy jsem to do tvorby skutečně nezahrnul. Pro tento projekt mi sdělili, 'Prostě udělej Michaela.'"