Květen 2013

Chris Brown a Karrueche účastníky drobné dopravní nehody!

22. května 2013 v 17:57 | Noisy Boy |  News
"For The Road" zpěvák má za sebou další dopravní nehodu, když se jeho Range Rover v Los Angeles srazil s černým Mercedesem. Spolujezdkyní ve zpěvákově voze byla jeho staronová přítelkyně Karrueche Tran. Naštěstí se nikomu nic nestalo a škoda na vozidlech byla také minimální, o čemž svědčí i fakt, že na místo nebyli přivoláni ani policisté. 24-letý zpěvák postupoval tak, jak se v takové situaci má a s druhou řidičkou si vyměnil kontaktní informace. Jde také o další důkaz, že Breezy se nejspíše, po rozchodu s Rihannou, vrátil ke své staré lásce. Kae byla předtím také viděna na Brownově oslave 24. narozenin a později byla dvojice viděna ve společném obětí na hudebních cenách Billboard, které proběhly minulý víkend. Karrueche, která je nyní i módní návrhářkou pro The Kill, řekla v lednu magazínu VIBE, že její vztah s Brownem byl o vzájemném porozumění. "Vždycky pro mě bude něco znamenat," řekla. "Vždy se budeme jeden o druhého zajímat. "

VIDEO: The 2013 Billboard Music Awards performance!

20. května 2013 v 10:45 | Noisy Boy |  Music

 The Chris Brown Channel!

15. května 2013 v 23:59 | Noisy Boy |  News

Brownův nový singl bude obsahovat vokály od Aaliyah!

15. května 2013 v 9:27 | Noisy Boy |  News
R&B hvězda to oznámila na včerejší tiskové konferenci k letošnímu předávání cen BET. Vokály, které nikdo nikdy neslyšel - od zpěvačky, která tragicky zemřela v roce 2001, zazní na dalším novém singlu Chrise Browna "They Don't Know". R&B hvězda to oznámila během úterní tiskové konference k letošnímu předávání cen BET.


"Mám něco opravdu speciálního pro své fanoušky," řekl Brown a vysvětlil také, že video k písni bylo natočeno o víkendu v Los Angeles.

"Natáčel jsem v ghettu. Šel jsem do 60th Street a Cedar Block," dodal. "Zkouším dát oba tyto světy dohromady a pozvednout lepší stránku komunity a také ukázat, odkud pocházím. Jsem z Virginie, ale všichni pocházíme z chudých domovů, resp. jsme byli chudí."

Song se objeví na Brownově šestém studiovém albu, X, které vyjde 16. července 2013. Brown také vystoupí na BET Awards 2013, které proběhnou živě 30. července z Nokia Theater.

Zpěvačka Aaliyah vydala tři studiová alba a poté, ve svých 22 letech, tragicky zahynula. Její finální deska se dostala na 1. místo v Billboard 200. Zahrála si také v několika filmech - například jako Anne Rice v "Queen of the Damned", kde hrála titulní roli.

15. května 2013 přijde něco velkého!

14. května 2013 v 12:08 | Noisy Boy |  News