Prosinec 2013

Chris Brown naděloval záplavu vánočních hraček

24. prosince 2013 v 14:00 | Noisy Boy |  News

Chris Brown o letošních Vánocích jistě vykouzlí úsměv na tvářích mnoha dětí. "Loyal" zpěvák tuto sváteční akci pořádal vůbec poprvé a v Brooklyn Projects, Los Angeles se tak v neděli vybralo opravdu velké množství různých hraček.

Blonďatý Breezy se také ochotně fotil se všemi fanoušky, tvořící dlouhou frontu, která obklopovala celý blok. Lidé přinášeli nezabalené dárky, které následně darovali sociálně znevýhodněným dětem. Zpěvák si také spolu s The Money Team a čtyřletým skejťákem Lil Romeem zajezdil na skateboardu.

"Děkuji všem fanouškům, kteří sem dnes přinesli dárky pro děti. Mějte nádherné svátky. Malým dětem jste již veselé Vánoce zajistili!" řekl Chris svým fanouškům.

Podpořit celou akci se svojí účastí rozhodli také herec Kevin Hart a raper Tyga. "Supportin my brotha Toy Drive with @kevinhart4real 'Always good to give back'," napsal Tyga na Twitteru.

Dvě různé verze Chrisova nového singlu "Loyal" jsou nyní dostupné na iTunes. Na East Coast verzi hostuje Lil Wayne a French Montana, a na West Coast verzi pak Weezy a Too $hort.

Dalších pět fotografií z této události najdete uvnitř této novinky. Veselé Vánoce!

Chris Brown u Soudu: Podmínečný trest zrušen, ale zpěvák musí zůstat v léčebně!

17. prosince 2013 v 10:23 | Noisy Boy |  News
16.12.2013 (Nydailynews.com) - Soudce zpěvákovi nařídil, aby pokračoval v užívání psychotropických léků, které předepsali zdejší doktoři a zároveň nařídil, aby se Brown i nadále zdržel užívání lékařské Marihuany, které vedlo k negativnímu testu ve Virginii.