Srpen 2014


Chris Brown terčem střelby na párty v Los Angeles!

24. srpna 2014 v 15:52 | Noisy Boy |  News
Hudební producent Suge Knight utrpěl četná zranění během střelby v los angeleském klubu 10AK, kde se pořádal jeden z večírků před udílením MTV Video Music Awards 2014. Akci pořádal právě Chris Brown. Svědci tvrdí, že původním terčem střelce z klubu v západním Hollywoodu byl právě 25-letý zpěvák.

Breezy je podle všech informací v pořádku a neutrpěl žádná zranění. Tři jiní lidé z místa však ano - jedním z nich je zakladatel Death Row Records Marion 'Suge' Knight, 49. Všichni zranění byli převezeni do nemocnice.


Chris Brown a Rihanna na sebe narazili v rámci charitativního utkání v basketbalu!

22. srpna 2014 v 20:21 | Noisy Boy |  News

Chris Brown a Rihanna se setkali pro dobrou věc. Bývalý pár byl od sebe ve čtvrtek večer jen několik metrů. Stalo se tomu tak na akci "CC Sabathia a Robinson Cano's Summer Classic Charity Basketball Game", v rámci které se odehrávalo charitativní utkání v basketbalu.

Tým Sabathia si během zápasu vyšlápl na tým Cano, za který hráli celebrity jako např. Ne-Yo, Faboilous, DJ Khaled a DJ Clue.

Nejužitečnějším hráčem byl však Breezy, jenž při zápase nasbíral celkem 18 bodů, zatímco jeho bývalka RiRi usrkávala pití hned v první řadě diváků. Zpěvačku doprovázely její kamarádky Skylar Diggins, Melissa Forde a Cara Delevingne.

Týmy Sabathia a Cano koučovali hvězdy NBA a MLB včetně Dereka Jetera, Carmela Anthonyho, Kevina Duranta a dalších.

Večer sklidil velký úspěch, když nadacím Sabathia's PitCCh a Cano's RC22 vynesl přes 1 milion dolarů.

Podívejte se na další fotografie z tohoto večera uvnitř tohoto příspěvku.

NEW MUSIC: Chris Brown - "X"

22. srpna 2014 v 19:57 | Noisy Boy |  Music
Chris Brown právě vydal další singl z jeho nové desky "X"! "Myslím, že tohle je konec," opakuje Breezy za zvuků eskalujícího tracku s náznaky elektronické taneční hudby, který produkoval Diplo. "Přísahám Bohu, že je to za mnou!"

Ačkoliv se může zdát, že Breezy konečně dospívá, tak stále odmítá převzít odpovědnost, o čemž svědčí další část textu z nové skladby: "Jestli jsi alespoň tak dobrá jako lidi kolem tebe/ Tak tě budu obviňovat za to, co o mně říkají."


Skladbu najdete uvnitř této novinky. Nové Chrisovo album "X" vyjde již 16. září! Těšíte se?

Nový singl již zítra!

22. srpna 2014 v 11:14 | Noisy Boy |  News

Chris Brown a Trey Songz vyjedou na společné turné

19. srpna 2014 v 16:20 | Noisy Boy |  News

Chris Brown a Trey Songz plánují společné turné. Brown informaci oznámil na svém Twitteru a společně s Triggou vyzývají fanoušky, aby přišli s vlastním názvem pro toto turné. "Letošní podzim bude nezapomenutelný," řekl Chris. Označení "nezapomenutelné" se zdá být na místě, jelikož oba rodáci z Virginie patří již několik let k největším hvězdám současného R&B. Podzimní načasování není také náhodou, Brown 15. září vydává dlouho očekávanou desku "X" a Treyovo album "Trigga" je k dostání od 1. července letošního roku. Oznámení této novinky také přišlo několik hodin předtím, než Breezy vydal nový videoklip k singlu "New Flame."

Chris představil cover nadcházejícího alba "X"!

16. srpna 2014 v 17:15 | Noisy Boy |  News

Chrisovo dlouho očekávané album X by mělo definitivně vyjít 16. září 2014! Označte si tento den ve svých kalendářích, protože tahle deska se zapíše do historie.