Září 2014


Recenze nového alba Chrise Browna "X"

16. září 2014 v 13:09 | Noisy Boy |  News
Kdo potřebuje závistivce, když si nejvíce škodí sám? Chris Brown si svojí popularitu sráží sám počínaje jeho napadením Rihanny v roce 2009. Pověst talent, který má čich na hity a na pódiu je schopen předvést nezapomenutelnou show, je stále pošramocena excesy, kterých se v posledních letech zpěvák průběžně dopouštěl. Jeho šestá studiová deska, X, je toho dobrým příkladem.

Vydání tohoto LP bylo původně plánováno na druhou polovinu roku 2013, což bylo podpořeno i vydáním singlu "Fine China" - tato chytlavá písnička je uctěním éry alba "Off The Wall" od Michaela Jacksona. Ale než se mohlo začít mluvit o comebacku, tak byl Brown obviněn za napadení ve Washingtonu, D.C., což vedlo k jeho pozdějšímu umístění do léčebny a následně 108 dnům v los angeleském věžení. Následující singl "Loyal" se poté dostal až do top 10 v Billboard Hot 100 a to i přes fakt, že Brown v té době seděl za mřížemi.


Důvod můžeme hledat v několikanásobném odložení vydání alba nebo je Brownovu přílišnou snahu o zaujmutí pochybovačů - ať tak nebo tak, seznam skladeb na desce by si zasloužil určité zeštíhlení a to zejména v slabší první polovině

Jakmile se však posluchač prokouše skrze počáteční slabší výplně alba, začnou se objevovat klenoty a to zejména v závěru první poloviny, kde se Brown dotýká svého milostného života, o kterém veřejnost tak dobře informuje bulvár. Texty těchto zamilovaných písní by mohly napovědět o zpěvákově perspektivě do budoucna. Jinými slovy, nachází se zde několik náznaků toho, zda jeho menší odloučení se ze scény změnilo jeho hudbu nebo myšlení - každopádně se v tomto případě jedná o neštastně promarněnou příležitost.

Možná, že on sám sází na to, že jeho nová várka potencionálních hitů dá lidem zapomenout na určitá témata.

Přečtěte si recenzi všech skladeb z Brownovi nové desky "X", o kterou se postaral server Billboard.

NEW MUSIC VIDEO: Chris Brown feat. Ariana Grande - "Don't Be Gone Too Long"

13. září 2014 v 9:53 | Noisy Boy |  Music

Dlouho očekávaný videoklip k tracku "Don't Be Gone Too Long" od Chrise Browna a Ariany Grande konečně spatřil světlo světa. Děj je zasazen do období středověku a o režii se postaral Chris osobně. Videoklip byl natočen v dřívějším období tohoto roku, ale na oficiální vydání si musel počkat a to kvůli Brownově pobytu ve vězení.

Ariana ve videu hraje princeznu, která se do Chrise zamiluje. Problémem je, že království jejich lásku neschvaluje. Breezy je zajat a umístěn do vězení, avšak od jeho milované ho nemohou zadržet ani kovové mříže. Následně se mu podaří uniknout a vrátit se ke své lásce.

Verze tohoto tracku bez Ariany Grande je součástí Chrisova nového alba "X". Na středověkou romanci se můžete podívat uvnitř této novinky.


Chris Brown pro Billboard: "Poučil jsem se"

11. září 2014 v 14:33 | Noisy Boy |  News

V interview s Gail Mitchell se Chris dotkl mnoha témat, na jejichž zodpovězení jeho fanoušci a široká veřejnost čekala již nějaký ten pátek - jak se poučil ze svých problémů, jak se jich plánuje vyvarovat, co si myslí o Rihanně, jestli je vzorem a mnohem více. Podívejte se uvnitř tohoto článku na ty nejzajímavější odpovědi.

Chris Brown vystoupí v "DWTS" a "Saturday Night Live"

11. září 2014 v 13:13 | Noisy Boy |  News
Live from New York, it's Chris Brown! Chrisovo dlouho očekávané album "X" vyjde již 16. září a zpěváka tak v příštích týdnech čeká nabitý program. Vystoupí třeba i v Saturday Night Live!