News

Příčina rozchodu Chrise Browna a Karrueche: Drake?!

7. prosince 2014 v 13:54 | Noisy Boy
V pátek Breezy během vystoupení na koncertu Power 106's Cali Christmas prozradil, že je v současnosti nezadaný a v sobotu (6. prosince) se na Instagramu objevilo několik příspěvků, které rozchod potvrzují. Zároveň se i objevila informace, že příčinou posledního rozchodu může být kanadský raper Drake.

Recenze nového alba Chrise Browna "X"

16. září 2014 v 13:09 | Noisy Boy
Kdo potřebuje závistivce, když si nejvíce škodí sám? Chris Brown si svojí popularitu sráží sám počínaje jeho napadením Rihanny v roce 2009. Pověst talent, který má čich na hity a na pódiu je schopen předvést nezapomenutelnou show, je stále pošramocena excesy, kterých se v posledních letech zpěvák průběžně dopouštěl. Jeho šestá studiová deska, X, je toho dobrým příkladem.

Vydání tohoto LP bylo původně plánováno na druhou polovinu roku 2013, což bylo podpořeno i vydáním singlu "Fine China" - tato chytlavá písnička je uctěním éry alba "Off The Wall" od Michaela Jacksona. Ale než se mohlo začít mluvit o comebacku, tak byl Brown obviněn za napadení ve Washingtonu, D.C., což vedlo k jeho pozdějšímu umístění do léčebny a následně 108 dnům v los angeleském věžení. Následující singl "Loyal" se poté dostal až do top 10 v Billboard Hot 100 a to i přes fakt, že Brown v té době seděl za mřížemi.


Důvod můžeme hledat v několikanásobném odložení vydání alba nebo je Brownovu přílišnou snahu o zaujmutí pochybovačů - ať tak nebo tak, seznam skladeb na desce by si zasloužil určité zeštíhlení a to zejména v slabší první polovině

Jakmile se však posluchač prokouše skrze počáteční slabší výplně alba, začnou se objevovat klenoty a to zejména v závěru první poloviny, kde se Brown dotýká svého milostného života, o kterém veřejnost tak dobře informuje bulvár. Texty těchto zamilovaných písní by mohly napovědět o zpěvákově perspektivě do budoucna. Jinými slovy, nachází se zde několik náznaků toho, zda jeho menší odloučení se ze scény změnilo jeho hudbu nebo myšlení - každopádně se v tomto případě jedná o neštastně promarněnou příležitost.

Možná, že on sám sází na to, že jeho nová várka potencionálních hitů dá lidem zapomenout na určitá témata.

Přečtěte si recenzi všech skladeb z Brownovi nové desky "X", o kterou se postaral server Billboard.

Chris Brown pro Billboard: "Poučil jsem se"

11. září 2014 v 14:33 | Noisy Boy

V interview s Gail Mitchell se Chris dotkl mnoha témat, na jejichž zodpovězení jeho fanoušci a široká veřejnost čekala již nějaký ten pátek - jak se poučil ze svých problémů, jak se jich plánuje vyvarovat, co si myslí o Rihanně, jestli je vzorem a mnohem více. Podívejte se uvnitř tohoto článku na ty nejzajímavější odpovědi.

Chris Brown vystoupí v "DWTS" a "Saturday Night Live"

11. září 2014 v 13:13 | Noisy Boy
Live from New York, it's Chris Brown! Chrisovo dlouho očekávané album "X" vyjde již 16. září a zpěváka tak v příštích týdnech čeká nabitý program. Vystoupí třeba i v Saturday Night Live!

NEW PHOTO: MTV Video Music Awards 2014

25. srpna 2014 v 13:17 | Noisy Boy

Chris Brown terčem střelby na párty v Los Angeles!

24. srpna 2014 v 15:52 | Noisy Boy
Hudební producent Suge Knight utrpěl četná zranění během střelby v los angeleském klubu 10AK, kde se pořádal jeden z večírků před udílením MTV Video Music Awards 2014. Akci pořádal právě Chris Brown. Svědci tvrdí, že původním terčem střelce z klubu v západním Hollywoodu byl právě 25-letý zpěvák.

Breezy je podle všech informací v pořádku a neutrpěl žádná zranění. Tři jiní lidé z místa však ano - jedním z nich je zakladatel Death Row Records Marion 'Suge' Knight, 49. Všichni zranění byli převezeni do nemocnice.

Chris Brown a Rihanna na sebe narazili v rámci charitativního utkání v basketbalu!

22. srpna 2014 v 20:21 | Noisy Boy

Chris Brown a Rihanna se setkali pro dobrou věc. Bývalý pár byl od sebe ve čtvrtek večer jen několik metrů. Stalo se tomu tak na akci "CC Sabathia a Robinson Cano's Summer Classic Charity Basketball Game", v rámci které se odehrávalo charitativní utkání v basketbalu.

Tým Sabathia si během zápasu vyšlápl na tým Cano, za který hráli celebrity jako např. Ne-Yo, Faboilous, DJ Khaled a DJ Clue.

Nejužitečnějším hráčem byl však Breezy, jenž při zápase nasbíral celkem 18 bodů, zatímco jeho bývalka RiRi usrkávala pití hned v první řadě diváků. Zpěvačku doprovázely její kamarádky Skylar Diggins, Melissa Forde a Cara Delevingne.

Týmy Sabathia a Cano koučovali hvězdy NBA a MLB včetně Dereka Jetera, Carmela Anthonyho, Kevina Duranta a dalších.

Večer sklidil velký úspěch, když nadacím Sabathia's PitCCh a Cano's RC22 vynesl přes 1 milion dolarů.

Podívejte se na další fotografie z tohoto večera uvnitř tohoto příspěvku.

Nový singl již zítra!

22. srpna 2014 v 11:14 | Noisy Boy

Chris Brown a Trey Songz vyjedou na společné turné

19. srpna 2014 v 16:20 | Noisy Boy

Chris Brown a Trey Songz plánují společné turné. Brown informaci oznámil na svém Twitteru a společně s Triggou vyzývají fanoušky, aby přišli s vlastním názvem pro toto turné. "Letošní podzim bude nezapomenutelný," řekl Chris. Označení "nezapomenutelné" se zdá být na místě, jelikož oba rodáci z Virginie patří již několik let k největším hvězdám současného R&B. Podzimní načasování není také náhodou, Brown 15. září vydává dlouho očekávanou desku "X" a Treyovo album "Trigga" je k dostání od 1. července letošního roku. Oznámení této novinky také přišlo několik hodin předtím, než Breezy vydal nový videoklip k singlu "New Flame."

Chris představil cover nadcházejícího alba "X"!

16. srpna 2014 v 17:15 | Noisy Boy

Chrisovo dlouho očekávané album X by mělo definitivně vyjít 16. září 2014! Označte si tento den ve svých kalendářích, protože tahle deska se zapíše do historie.

Chris Brown přiznal porušení podmínky, odsouzen k dalším 131 dnům ve vězení

10. května 2014 v 13:12 | Noisy Boy

Pobyt Chrise Browna za mřížemi zdaleka nekončí. Soudce zpěvákovi nařídil, aby zůstal ve vězení dalších 131 dnů. Brown se v los angelské soudní síni objevil v pátek a přiznal, že porušil podmínky svého podmínečného trestu, když se minulý rok ve Washingtonu D.C. dostal do rvačky.

Jennifer Lopez se modlí za Chrise Browna: "Je to velmi talentovaný kluk"

24. března 2014 v 12:11 | Noisy Boy
Najde se pár lidí, kteří v těchto dnech mají pro Chrise Browna i pozitivní slova. S Chrisem, který je v současnosti zavřený v los angelské věznici, byla radost spolupracovat, říká J.Lo. Dvojice spolupracovala na zpěvaččině nadcházejícím novém albu.

Chris Brown: "Vězení je příšerné. Připadám si, jako zvíře v kleci!"

22. března 2014 v 11:01 | Noisy Boy
(TMZ.com) -- Chris Brown ví, že to tentokrát přehnal, protože celkem rychle zjistil, že skončit ve vězení není nic moc.

Svědek, který s Brownem nedávno hovořil přes telefon nám řekl, že Chris se zde cítí jako "zvíře, které někdo zavřel do klece" a celou událost označil jako "nejhorší zkušenost v životě".


Chris údajně tráví svůj čas na cele psaním nových písniček a posilováním. Lidem do telefonu říká, že "to už nikdy znovu nepodělá".

Naštěstí pro Chrise ... je dost bohatý na to, aby si svojí cestu z vězní vykoupil. Jeho právní zástupce v posledních dnech horlivě vyjednává o mimosoudní dohodě s člověkem, který Browna zažaloval za napadení ve Washingtonu. V takovém případě by se obvinění stáhlo a soudce by zpěváka propustil.

Chris Brown se možná bude moci vyplatit z vězení!

20. března 2014 v 16:16 | Noisy Boy

Na začátku tohoto týdne poslal soud Chrise Browna téměř na celý duben do vězení a to konkrétně do doby, než proběhne soud ohledně napadení ve Washingtonu. Podle TMZ nyní Brownův právní zástupce Mark Geragos těžce vyjednává o možnosti, že by jeho klient opustil vězení v předstihu. Bylo by to však pravděpodobně hodně drahé!

Geragos má ve Washingtonu jednat přímo s právníkem oběti údajného napadení a oba dva by se mohli dohodnout na mimosoudní dohodě, tedy finančním odškodněním. Napadený muž by následně stáhl svá obvinění vůči Brownovi.

Dohoda prý spěje do finále. To znamená, že Brown oběti zaplatí pořádný balík a tím si koupí svojí propustku z los angelské věznice.

Pokud vše půjde podle plánu, tak bychom Chrise mohli již brzo opět vidět venku!

Sledujte náš web pro nové informace z vývoje tohoto případu!

Uvnitř vězenského pobytu Chrise Browna: Podívejte se, kde pobývá a co včera jedl!

19. března 2014 v 13:03 | Noisy Boy
Místo, které vidíte na fotografii bude pro následující měsíc domovem Chrise Browna.


Nyní máte jedinečnou šanci nahlédnout do zpěvákova života v hlavní mužské věznici v Los Angeles. Než se podíváme do cely, pojďme nejdříve probrat to, nad čím určitě přemýšlel nejeden člověk - jídlo! Co bude Brown během pobytu mřížemi jíst?

Chris Brown ve vězení nejméně do 23. dubna!

17. března 2014 v 23:45 | Noisy Boy
Chris Brown zůstane ve vězení do 23. dubna. Takový verdikt padl z úst soudce v pondělí odpoledne amerického času.

Údajné důvody Brownovy vyloučení z léčebny v Malibu!

17. března 2014 v 21:17 | Noisy Boy
Chris Brown měl být z léčebny vyhozen za to, že se během skupinových sezení vysmíval ostatním, odmítal podstoupit test na drogy po návratu z venku se až "příliš" sbližoval s místními ženami.

Chris Brown po víkendu stráveném ve vězení, stane před soudcem!

17. března 2014 v 14:01 | Noisy Boy
Po víkendu stráveném ve vězení bude Chris Brown čelit soudnímu líčení, kvůli svému vyloučení z léčebny. Jednat se bude také o tom, zda se jeho pobyt za mřížemi prodlouží.

Chris Brown ve vězení za porušení podmínky!

15. března 2014 v 19:42 | Noisy Boy
Chris Brown byl údajně poslán do vězení a to za to, že porušil své podmínečné odsouzení, zprávu přinesl deník The L.A. Times.

Karrueche Tran odkopla Chrise Browna poté, co ho v léčebně tajně navštívila Rihanna!

11. března 2014 v 15:56 | Noisy Boy

Rihanna tajně navštívila svého problémového ex-přítele Chrise Browna, který v té době pobýval v léčebném centru v Malibu. Když to zjistila jeho přítelkyně Karrueche Tran, se zpěvákem se rozešla.

VIDEO: Tyga o "Fan of a Fan" albu a studiové spolupráci s Chrisem Brownem

4. března 2014 v 23:43 | Noisy Boy

Rozešel se Chris Brown s Karrueche Tran a opět kvůli Rihanně?

2. března 2014 v 22:17 | Noisy Boy
Zrovna, když jste si mohli začít myslet, že tento příběh je minulostí!

Chris Brown se zřejmě stíle nemůže rozhodnout mezi dvěma ženami a údajně opět změnil strany. Objevila se totiž informace, že slavný zpěvák se údajně opět rozešel se svojí přítelkyní Karrueche Tran, aby obnovil svůj starý románek s bývalkou Rihannou.

Soud Brownovi prodloužil pobyt v léčebně!

1. března 2014 v 14:50 | Noisy Boy
Dobrou zprávou pro Chrise Browna může být fakt, že luxusní léčebna v Malibu je lepší, než vězení v Los Angeles. Špatnou zprávou však je, že soudce Brownovi nařídil zůstat v této léčebně další dva měsíce.

Chris Brown a Ariana Grande trénovali pro nový videoklip

28. února 2014 v 19:46 | Noisy Boy
Kromě Lil Wayna, Kendricka Lamara a Nicki Minaj, bude Brownovo nové album obsahovat i duet s Arianou Grande. R&B superstar zveřejnila na svém obnoveném instagramovém účtu fotografii, na které zpěvák nacvičuje choreografii pro svůj nový videoklip. Breezy, bez trička, na snímku hledí do očí Ariany, zatímco společně předvádí poměrně intimní taneční kreace.

Chris Brown obvinil bývalého manažera za zveřejňování svých skladeb

26. února 2014 v 16:39 | Noisy Boy
Chris Brown úspěšně dokončil své léčení a vrací se do pracovního procesu. R&B superstar nedávno dokončila odbornou léčbu, která mu měla pomoci naučit se zvládat svůj vztek.

 
 

Reklama